Незважаючи на те, що економічна ситуація в Україні залишається складною через повномасштабну війну, влада все ж таки намагається знаходити можливість, щоб збільшити пенсіонерам виплати.

Деякі з них, як виявилося, можуть отримати допомогу у розмірі від 300 до 570 гривень, досягнувши певного віку: 70 років, 75-80 років, 80 років. Такі українці отримають доплату у розмірі 300, 456 та 570 грн відповідно.

Пенсіонери зі смартфоном, скріншот: YouTube
Пенсіонери зі смартфоном, скріншот: YouTube

Важливо зазначити, що такі додаткові виплати доступні лише тим пенсіонерам, які отримують пенсію менше ніж 10 340 гривень, але мають достатній стаж роботи. А ще те, що середня пенсія для чоловіків в Україні складає 5701 грн, а от представниці прекрасної статі майже на 2 тисячі менше...

Для жінок ця сума складає 3926 гривень. Чоловіки одержують на 1775 гривень більше. Крім цього, варто згадати і про те, що у першому кварталі 2023 року середня пенсія у нашій країні становила 5238 гривень. Через це середній показник соціальної виплати для людей похилого віку зріс на 463 гривні.

Популярні новини зараз
Сімейка російських блогерів вморила голодом своє немовля: хотіли, щоб дитина "їла" сонячні промінчики "Ведуться списки, передають до ТЦК...": міністр розповів, що зміниться для українок з 1 жовтня "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні
Показати ще

Пенсіонери, скріншот: YouTube
Пенсіонери, скріншот: YouTube

З цих даних виходить, що наразі середня пенсія у жінок становить на 1312 гривень менше, ніж у чоловіків.

Ці дані свідчать про наявність гендерної нерівності в пенсійній системі країни, де жінки отримують набагато менші пенсії в порівнянні з чоловіками. Хоча, швидше за все, питання стоїть виключно у такому, якою була заробітна плата до виходу на заслужений відпочинок.

Нагадаємо, в Україні зросла середня заробітна плата, за якою вважають пенсії: чого чекати пенсіонерам?

Як повідомляв "Знай.uа", пенсія може зрости на 50%: хто може стати значно багатшим

Знай.ua писав, "пенсії для українців зростуть: у ПФУ показали, який показник вплине на розрахунок виплат"