30 листопада 1954 року американка Енн Ходжес відпочивала на дивані, після обіду — штат Алабама — як раптом її дах пробив 4-кілограмовий камінь.

Він відскочив від радіо і вдарив її прямо в бік, залишивши величезний синець. Як невдовзі виявилося, це був метеорит. Про це повідомляє Daily Mail.

Метеорит, скріншот: YouTube
Метеорит, скріншот: YouTube

"У вас більше шансів потрапити під торнадо, блискавку та ураган одночасно", - йдеться в публікації.

Про це заявив Майкл Рейнольдс — астроном із коледжу штату Флорида, зазначивши, що камінь спочатку був у кілька разів більшим. Однак розколовся на дві частини, друга впала десь за півмилі від будинку Енн Ходжес, на фермерське поле.

Популярні новини зараз
Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам
Показати ще

Сусіди жінки заявляють, що бачив якесь яскраве червоне світло, яке перетинало небо. А інші описують цю комету, як "вогненну кулю", схожу на гігантську дугу. Американку довелося госпіталізувати наступного дня.

Ситуація не закінчилася на цьому, бо господиня будинку, де мешкала міс Ходжес, заявила про те, що тепер цей метеорит є її власністю.

Метеорит. Фото: CBC News.
Метеорит. Фото: CBC News.
Метеорит. Фото: CBC News.

[quote author=""]"Судитися - єдиний спосіб отримати його. Я думаю, що Бог присвятив його мені. Зрештою, він потрапив до мене!", - Заявляє у відповідь на це постраждала.

Господиня будинку, у позасудовому порядку, отримала 500 доларів, які зараз оцінюються у 10 разів більше, тобто у 200 тисяч гривень. Цей крок дозволив Енн Ходжес залишити шматок метеора собі.

Нагадаємо, "здоровий, я під дверима, йдемо гуляти": українка опинилася у фільмі жахів через візит кур'єра Bolt

Як повідомляв "Знай.uа", наречена загинула на весіллі і її підмінила її сестра: витратили багато грошей і не хотіли скасовувати свято

Знай.uа писав, жінка продала квартиру, чекаючи 3-річний круїз, але її залишили ні з чим: "Я думала..."