У США Габріель Брон розпиляв гараж після того, як заявив, що ця будівля порушує кордон між його ділянкою і ділянкою його сусіда.

Перед тим чоловік запросив двох землемірів, які оглянули прибудову і підтвердили, що вона частково розташована на землі, яка належить йому. Про це пише Daily Stars.

Розпиляний гараж. Фото: TikTok
Розпиляний гараж. Фото: TikTok

Інцидент був повторно опублікований у TikTok.

"Я можу майже гарантувати, що не він розпочав цю сусідську війну, але він поставив крапку, розрізавши гараж навпіл. Це приголомшливо", — прокоментував один із глядачів.

Популярні новини зараз
Олів'є без докторської ковбаси сподобається вам більше, ніж звичний: рецепт салату на всі свята Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Трейсі Браун, дружина чоловіка, який зруйнував гараж, розповіла, що стосунки її родини з сусідами були напруженими відтоді, як вони переїхали до будинку дитинства чоловіка у 2012 році. Попри плутанину навколо землі, вона каже, що між мешканцями не було жодних проблем, поки у 2016 році не помер колишній власник сусіднього будинку Стів Ріттер.

Розпиляний гараж. Фото: TikTok
Розпиляний гараж. Фото: TikTok

Колись мирні сусіди виявилися втягнутими в запекле суперництво, що дійшло до крайності, коли Браун залучив землевпорядника, який сказав, що межа ділянки проходить по центру гаража.

Рітери з'їхали зі свого будинку незабаром після оцінки, але їхній молодший син невдовзі повернувся і запитав, чи може він забрати прах батька з гаража.

"Будь ласка, забирайте. Ми хочемо повернути нашу власність, тому що ми платили за неї податки протягом багатьох років. Але він пішов туди і почав розкидати сміття всюди, розбивати скло", — сказала Трейсі.

Наступного дня Браун приніс пилку з механічним приводом і взявся за розподіл гаража. Трейсі сказала, що подружжя винесло урок із цієї драми і в майбутньому суворіше стежитиме за дотриманням законів.

@neighborhooddisputes

#NeighborhoodDispute #HOA #PropertyLine #PropertyLines #NeighborhoodWars #Petty #Fence #Neighbor #Neighborhood #PropertyLineDispute #BadNeighbor #NeighborFeud #Feud #fyp

♬ original sound - Neighborhood Disputes

Нагадаємо, ми писали, що жінка повністю вкрилася татуюваннями після того, як у дитинстві їй відрізали ногу.

Як повідомляв "Знай.ua" колишнього топменеджера "Нафтогазу", власника "Конюшні Бутенка" оголосили в розшук.

Також "Знай.ua" інформував, як японці примудряються доживати до 100 років.