У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт яким хочуть розширити перелік українців, які не підлягають мобілізації.

Зміни планують внести до ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" та передбачити, що не підлягають призову на військову службу під час мобілізації працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники. Фото: Youtube
Рятувальники. Фото: Youtube

Проєктом Закону вносяться зміни до Закону України "Про правовий режим воєнного стану" у частині уточнення заходів правового режиму воєнного стану, пов'язаних із реалізацією заходів цивільного захисту в особливий період, та зміни до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" у частині надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації працівникам органів та підрозділів ДСНС. — йдеться у пояснювальній записці.

Рятувальники. Фото: Youtube
Рятувальники. Фото: Youtube

Популярні новини зараз
Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ Хлопець зробив дівчині найромантичнішу пропозицію, але загинув до того, як вона сказала "так", кадри останніх хвилин До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Нагадаємо, що наразі через законодавчу неврегульованість, військовозобов’язані працівники ДСНС підлягають призову на військову службу під час мобілізації.

Рятувальники. Фото: Youtube
Рятувальники. Фото: Youtube

Окрім того, документом вносяться зміни до Закону України "Про страхування" з метою актуалізації та приведення у відповідність до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони".

Нагадаємо, ми писали, що за ким будуть "полювати" для мобілізації: полковник ЗСУ визначив пріоритети на червень.

Як повідомляв "Знай.ua" як, хто і де мають право вручати повістку "по-правильному": роз'яснення ТЦК та СП.

Також "Знай.ua" інформував, граничний вік призову зменшили до 25 років: що робити українцям, щоб не порушити закон.