Медкомісію українські військовозобов'язані проходитимуть за новою схемою.

Мається на увазі дві перевірки у лікарів — у поліклініці та в навчальному центрі після мобілізації. Тото лікарська комісія у поліклініці та огляд лікаря у навчальному центрі після мобілізації. Про це розповів начальник Харківського ТЦК та СП Володимир Арап.

Медкомісія. Фото: Youtube
Медкомісія. Фото: Youtube

"На кожен район визначено лікарню, в якій в окремому приміщенні лікарі оглядатимуть військовозобов'язаних, яких привозитимуть для проходження медичних комісій. Тут робитимуть все – від здачі аналізів до завершення медичного огляду", – пояснив військовий.

Він також підкреслив, що наш медичний огляд, він не є остаточним. Після того, як людина пройде огляд у нас, ми людину вивозимо до навчальних центрів, полігони. Там військовозобов'язаних оглядає лікар. Усі люди мають певні недоліки здоровим, у нас ідеально здорових людей ні. Є наказ Міністра оборони №402, де чітко прописано, який діагноз дозволяє служити, який — ні.

Популярні новини зараз
Медики розрізали та з'їли чоловіка-пацієнта просто на лікарняному ліжку: фото опинилися в мережі та змусили нервувати всіх У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

українські військові ЗСУ
українські військові ЗСУ

Ефективність такої схеми оцінюватимуть після того, як вона вже пропрацює деякий час, і готові щось змінювати у разі, якщо вона не доведе покладених надій.

Поки що незрозуміло, чи передбачена процедура демобілізації осіб, яким у поліклініці занизили стан захворювань та мобілізували на полігони та навчальні центри.

Голова ТЦК очікує, що в Україні найближчим часом матимуть змогу закликати чоловіків від 25 до 27 років.

Нагадаємо, ми писали, за ким будуть "полювати" для мобілізації: полковник ЗСУ визначив пріоритети на червень.

Як повідомляв "Знай.ua" як, хто і де мають право вручати повістку "по-правильному": роз'яснення ТЦК та СП.

Також "Знай.ua" інформував, граничний вік призову зменшили до 25 років: що робити українцям, щоб не порушити закон.