За повідомленням, що надійшов із Управління Служби безпеки України у Львівській області у соціальній мережі Facebook.

З'ясувалося, що жінка, яка проживає в цьому регіоні і досягла 59 років, виявилася сепаратисткою, яка активно та дуже негативно протистояла Україні, паралельно підтримуючи країну-окупанта.

Жінка суспільно висловлювала свої сумніви щодо законності існування України, безстрашно принижувала своїх співгромадян і наслідувала споглядання, що прославляли колишній радянський союз та його "славне минуле".

Співробітники спеціальних служб виявили значну кількість доказів, які б підтверджували незаконну діяльність злочинниці. Їй уже оголошено про підозру, а зараз розглядається питання про обрання запобіжного заходу.

Популярні новини зараз
Арестович описав становище на фронті: "Йде перекидання російських резервів" Зростання тарифів на 50%: українцям назвали дату, коли прийдуть нові платіжки за світло та газ "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Відповідно до частини 1 статті 161 (протиправні дії, спрямовані на розпалювання національної, регіональної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності) Кримінального кодексу України, зловмисниця зобов'язана відповідати.

Як повідомили представники Національної поліції Львівської області, правоохоронці повідомили мешканці міста Сокаль про підозру у проведенні проросійської пропаганди та висловлювання, які можуть лише шкодити нашій країні.

10 листопада 2022 року, коли жінка їхала у маршрутному таксі, вона припустилася великої помилки, коли не побоялася висловлювань проти України та українців, зокрема.

Нагадаємо, "Росія краща і сильніша": у Чехії дрібненькій українці плюнули в обличчя за відмову назвати себе російською

Як повідомляв "Знай.uа", подруга Нікоряка порушувала комендантську і повчала українців, отримала гідну відповідь: "А ти бухни в ресторані Biarritz"

Знай.ua писав, московські попи назвали "карою божою" підрив Каховської ГЕС: за виселення з Лаври