Українці, рівень доходу яких не дозволяє повною мірою сплачувати за комунальні послуги, можуть звернутися до ПФУ для отримання житлової субсидії. Хто саме з громадян має право на допомогу та інші нюанси, розкриває телеграм-канал "Ти ж Юрист".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСубсидія призначається одній з осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні. При призначенні допомоги враховуються доходи членів сім'ї особи зі складу домогосподарства у разі, коли їхнє зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.
Якщо у домогосподарстві зареєстровано неповнолітніх дітей, які залишилися без батьківського піклування, то оформити субсидію має право опікун.
Отримати житлову субсидію можуть і українці, які мешкають не у власному, а орендованому житлі. Отримати допомогу можна на підставі договору найму. Водночас оформити субсидію без договору оренди можуть внутрішньо переміщені особи, які тимчасово винаймають житло.
Зазначається, що якщо заявку на субсидію подають орендарі або переселенці, склад домогосподарства декларується заявником при зверненні за допомогою. Також потрібно надати документи, що підтверджують проживання за фактичною адресою домогосподарства.
Раніше портал Знай повідомляв, як отримати нове пенсійне посвідчення у разі його втрати: проста інструкція та список документів.
Також наш портал інформував, контролер "Нафтогазу" пошкодив клієнту пломбу під час фіксації показань лічильника: у компанії відповіли на скаргу.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українцям готують ще один тарифний "сюрприз": віддавати за комуналку доведеться ще більше.