Облгаз може ухвалити рішення про демонтаж газового лічильника для повірки. У цьому випадку незалежно, кому він належить.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯкщо споживач відмовиться, постачальник послуг має право зупинити подачу газу, або нараховувати газ на загальних підставах, що не завжди є вигідним для споживача. Про це
У разі відмови облгаз складає акт і через 20 днів буде проведено розрахунок збитків за граничними обсягами споживання природного газу.
"Діючими нормативно-правовими актами передбачено таку опцію, проте право обирати місце проведення повірки лічильника побутового споживача законодавчо закріплено виключно за облгазом",
Після демонтажу лічильника проводиться повірка та за необхідності – ремонт. Якщо прилад проходить перевірку, його встановлюють протягом двох місяців з дня зняття. Якщо лічильник визнано непридатним, то облгаз має безкоштовно встановити власний розрахунковий лічильник газу.
Інтервали проведення повірок залежать від класу лічильника, який зазначено у його техпаспорті, та становлять: 2 роки для лічильників газу класу 1,0 та 8 років для лічильників газу класу 1,5.
Нагадаємо, ми писали, що без повірки лічильників українці опиняться у величезних боргах: залишилося лише кілька днів.
Як повідомляв "Знай.ua" халепа, а не перевірка лічильників: українці навіть не підозрюють, що пускають додому шахраїв.
Також "Знай.ua" інформував, нові тарифи збільшили платіжки українців на 200-300 грн, а якщо з бойлером - до 500 грн.