ПриватБанк попередив українців про фейкові соціальні виплати і розповів, як уберегти гроші від шахраїв. Ефективні поради для клієнтів опублікували на офіційній сторінці фінустанови у соціальній мережі Facebook.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВ Україні активізувалися аферисти, які намагаються нажитися на українцях за допомогою нової схеми – фейкових соцвиплат. ПриватБанк дав кілька рекомендацій, які допоможуть уберегтися від шахрайських схем.
Так, насамперед потрібно довіряти інформації про виплати лише з офіційних джерел і ні в якому не погоджуватися на оформлення соцдопомоги через чат-бот.
Дуже важливо тримати в секреті дані банківської картки, логін та пароль до інтернет-банкінгу та коди мобільних операторів. Якщо за "соцдопомогу" вимагають сплатити "держмито", то будьте впевнені, що спілкуєтеся з шахраями.
В інтернеті не варто переходити за сумнівними посиланнями і тим більше вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих сайтах.
У ПриватБанку додали, що ставши жертвою шахраїв не варто мовчати, слід одразу повідомити про це поліцію та банк.
Раніше портал Знай повідомляв, ПриватБанк "поставив на лічильник" клієнта після того, як з його картки вкрали 50 тисяч: "Шахрайства не бачать".
Також наш портал інформував, "Довелося викликати поліцію": українка стверджує, що ПриватБанк видав їй фальшиві долари.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "Зжер гроші, не сказавши спасибі": українець розповів, як термінали ПриватБанку обирають клієнтів.