Мольфар Макс Гордєєв заявив українцям, що в разі вибуху на ЗАЕС західні партнери не будуть нам допомагати.

У інтерв'ю під час марафону, Макс заявив, що не хоче нікого лякати, але імовірність вибуху на ЗАЕС дуже велика. І, судячи з реакції західних партнерів на руйнування Каховської ГЕС, чекати допомоги окрім як один від одного - не приходиться.

Макс Гордєєв. Фото: Youtube
Макс Гордєєв. Фото: Youtube

Наразі ситуація на ЗАЕС - стабільна. Окупанти хочуть поставити точки, (на ЗАЕС, Київській ГЕС, інших, які бояться українці) щоб можна було маніпулювати людьми та владою. Ситуація на станції стабільна, але це не виключає той факт, що вони її можуть підірвати.

На запитання ведучої, чи прийняв путін остаточне рішення підірвати АЕС, Макс відповів, що не прийняв.

Популярні новини зараз
Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних ТЦК підуть з рейдами на ухилянтів: де шукутимуть порушників мобілізації Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

В нього була така думка в голові, але він знає, що втратить деяких людей, які з ним спілкуються в Європі. Але вперше я кажу, що 60-70%, що її підірвуть, — сказав Гордєєв.

Нагадаємо, ми писали, що як знайти пару на Петрівку: таємні звичаї українців в Петрів піст до 12 липня.

Як повідомляв "Знай.ua", гороскоп на тиждень 3-9 липня для всіх знаків Зодіаку: шлюб Риб, задоволення Стрільців та небезпека для Близнюків.

Також "Знай.ua" інформував, відьма-некромантка Марія Тиха розповіла, чи варто чекати на підрив Запорізької АЕС.