"Відношення, як до худоби": боєць порівняв умови на українському кордоні і Європою

Українці масово виїжджали із країни ще на початку повномасштабної війни, але великі черги та ажіотаж на кордоні спостерігаються навіть зараз. Однак, це не єдина проблема. Військовий особисто переконався, як сильно відрізняються умови в Європі та в нас. Боєць із ТрО у своєму Twitter провів паралель між умовами на кордоні України та країни, що перебуває в НАТО. Він не уточнив, про яку саме йдеться. Україна пропонує своїм громадянам не такі комфортні умови. Зокрема, людям доводиться товпитися в автобусі та стояти весь довгий шлях на ногах, який може складатися з 900 км, як у випадку цього хлопця. Також, за словами бійця, транспорт розрахований на 40 місць, а їдуть у ньому 60 осіб.

Українці з номерами Київстару скаржаться, що інтернет "згоряє" без використання: "Це п*здець..."

Київстар, скріншот: YouTube
Київстар, скріншот: YouTube

Один із трьох найбільших українських мобільних операторів компанія "Київстар", яка користується популярністю серед мешканців центральних областей, а також мешканців столиці, продовжує підносити своїм абонентам неприємні "сюрпризи". Цього разу українець розповів, як у тарифі, що діє на контрактній основі, оператор підняв абонплату – одразу на 50 гривень. Також чоловік розповів, що за умовами контракту додатки не тарифікуються, і ними можна користуватися безкоштовно, але насправді щодня пропадає до 2 гігабайт.

Популярні новини зараз
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

"Тюнінг на крові": чому Україна ризикує програти у війні проти окупантів

32 річниця підняття Державного Прапора України над столицею, фото: КМДА
32 річниця підняття Державного Прапора України над столицею, фото: КМДА

13 липня Мінкульт представив проект "Тризуб Батьківщини", за яким планують демонтувати герб СРСР на монументі "Батьківщина-мати". Вартість проєкту 28 мільйонів гривень. Однак виникає питання, чи доречно зараз, у самий піковий період війни, коли українські воїни контрнаступом виборюють кожен шматочок нашої землі, витрачати кошти на позбавлення від радянського минулого. Своєю думкою з цього приводу поділився український журналіст, політолог та редактор порталу "Хвиля" Юрій Романенко. Він вважає, що таку сумму доцільніше було б витратити на модернізацію армії для перемоги, ніж на декомунізацію. Експерт наголошує на тому, що озброєння наших бійців на передовій зараз не вистачає для ефективної боротьби із ворогом.

"Слава путіну": у Польщі напали на українку з трьома дітьми

Сім'я українців, на яких напали поляки, фото: nto.pl
Сім'я українців, на яких напали поляки, фото: nto.pl

З польського міста Ополе прийшли доволі тривожні новини. Тут на автобусній зупинці Wiosenna-Prószkowska молода пара поляків напала на українку, яка з трьома неповнолітніми дітьми чекала на транспорт. Відомо, що 45-річна українка поверталася з прогулянки із трьома дітьми 8,10 та 13 років. За інформацією видання, невідомі чоловік та жінка у віці 25-27 років почули, що мати розмовляла зі своїми дітьми українською. Тоді пара підійшла і почала чіплятися до них і ображати. Українка викликала поліцію. Тим часом агресивно налаштована пара, яка на якийсь час зайшла до магазину, вийшла звідти і чоловік показав українцям середній палець.

В Україні ухвалили новий закон про мобілізацію: хто зможе отримати відстрочку

Вручення повістки, скріншот із відео
Вручення повістки, скріншот із відео

В Україні триває загальна мобілізація та військовий стан. Уряд змінив закон, яким передбачається відстрочка від мобілізації. З'явилася інформація, що якщо за висновком ВКК чи медико-соціальної комісії родич потребує постійного догляду та є відповідний документ про це, то не важливо, чи літній родич чи ні, догляд за ним дає право на відстрочку.