Чимало українців роками зберігають платіжки за комунальні послуги, проте це вже не актуально, оскільки паперові рахунки давно замінили на електронні. Споживачі можуть дізнатися всю необхідну інформацію онлайн.
Про це нагадав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко. Завдяки фахівцям він розвіяв декілька популярних міфів щодо комунальних послуг. Перший про те, що платіжки потрібно зберігати три роки. Це далеко від правди.

Комуналка. Фото: скрін youtube
Комуналка. Фото: скрін youtube

"Раніше за Правилами користування електричною енергією для населення рахунок формувався із повідомлення і квитанції. Квитанцію в касі після оплати повертали клієнтові і в разі чого за нею можна було звіритися. Зараз всі розрахунки можна побачити онлайн - в особистому кабінеті YASNO", - зазначив він.

Крім того, українцям не обов'язково мати паперовий рахунок, щоб довести оплату послуг, адже головне підтвердження – це квитанція чи чек.

Також Коваленко нагадав українцям, що електронний рахунок має таку саму силу, як і паперовий.

"Правила роздрібного ринку кажуть, що постачальник має сформувати і виставити клієнту рахунок. Він може бути у паперовий або електронний - як вибере сам клієнт", - написав Коваленко.

Популярні новини зараз
Пенсіонери мають довести, що ще живі: у ПФУ дали час до кінця грудні, інакше залишать без грошей Гроші більше не сховаєш: влада отримала дані про рахунки українців Відстрочка від мобілізації без візиту до ТЦК: кому дали унікальний шанс Не вистачатиме навіть на харчування: з якою зарплатою українці будуть жебракувати на пенсії
Показати ще

Пенсіонерка з телефоном, фото пл.вгороде
Пенсіонерка з телефоном, фото пл.вгороде

Нагадаємо, українців попередили про нововведення із субсидіями: запрацює вже в опалювальному сезоні

Раніше ми писали про те, що пенсії можна збільшити на 50%: залежить тільки від отримувача

Як повідомляв Знай.ua, в Україні "заморозили" мінімальну пенсію - коли зросте невідомо