Для всіх наших шановних читачів, котрі уважно стежать за своїми платіжками по комуналці, є дуже важливі новини. Справа у тому, що у вересні українцям не варто перейматися підвищенням тарифів на воду - поки їх не буде.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяОднак при цьому в різних областях країни, як відомо, громадяни платять за водопостачання та водовідведення по-різному.
Один із українських телеканалів порівняв, де найвищі та найнижчі тарифи на воду у воєнний час.
Місцеві водоканали мають повноваження самостійно регулювати свої тарифи і деякі з них встановили ще рік тому надхмарні суми, які навіть зараз вважаються високими на тлі інших тарифів. Найбільше за воду платять мешканці Дніпра, Запоріжжя та Умані.
Так, у Дніпропетровській області тариф для споживачів КП "Павлоградське ПУВКГ" за водопостачання становить 39,42 грн, а за водовідведення – 14,24 гривні. Тобто загалом місцеві жителі за використаний кубічний метр води платять 53,664 гривні.
Мешканці Запоріжжя платять 25,044 гривні за кубометр, а за водовідведення води ще більше – 40,512 за куб. Отже, платіжки споживачам формують із розрахунком 65,556 грн за кубічний метр води.
Споживачі комунального підприємства "Уманьводоканал" платять за кубічний метр води 34,164 гривні, за водовідведення – 23,340 гривні, і в сумі виходить 57,504 грн.
У мешканців інших областей України сумарний тариф за воду та водовідведення не перевищує 50 грн за кубометр. Наприклад, тариф у Києві становить 41,136 грн/куб.м, у Луцьку – 32,55 грн/куб.м, у Полтаві – 44,44 грн/куб.м, у Хмельницькому – 34,36 грн/куб.м, Чернівцях – 32,97 грн/куб.м тощо.
Нагадаємо, без гарячої води та опалення: в "Укртеплокомуненерго" зробили важливу заяву.
Раніше повідомлялося, "Рівень жлобства": чоловік харківської чиновниці Луценка прибув до Франції на службовому авто облраді, щоб купити ресторани.