Священик відповів на важливе для віруючих питання – скільки разів можна вінчатися? Відповідне відео він опублікував у соцмережах.

"Вінчатися можна три рази, вчетверте-тільки з розгляду правлячого архієрея, владики. Справа в тому, що кожен повторний шлюб у церковному сприйнятті стає все менш урочистим. Починаючи вже з другого вінчання, молодим, наприклад, священик уже не дає до рук свічки". Це вже свідчить про їхню меншу урочистість. Тому що це вже не може бути новий шлюб – зовсім новий, з нуля. Це повторний шлюб, і це така економія – крок назустріч з боку церкви, коли люди після помилки мають право на щастя" . – пояснив священнослужитель.

розвінчання
розвінчання

Він додав, що церква уважно вивчить причини розпаду попереднього шлюбу.

"Але треба зауважити, що кожного разу церква вивчатиме причини розлучення. Якщо буде помічено, що людина просто легковажно ставиться до своєї половинки, то такої не буде. Тому дуже важливо жити в одній родині, піклуватися одна про одну", - додав він .

Популярні новини зараз
Субсидію розраховуватимуть по-новому: у ПФУ надали важливе уточнення Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі Українців приголомшили новими цінами на рибу: залишається дивитися на вітрину та облизуватися Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів
Показати ще

"Ми живемо дуже короткий проміжок часу. Я не знаю, про що думають люди, які хочуть вінчатися кілька разів, жити в різних сім'ях: у нас немає на це часу, просто немає часу!" , – звертає увагу православний священик.

Скрин, видео YouTube вінчання
Скрин, видео YouTube вінчання

Він також зазначив, що шлюб – це відповідальність та щоденна робота над відносинами.

"Я живу з дружиною у шлюбі 8 років, і як один день. Я знаю, що мине ще 8 років, а я так і не встигну познайомитися зі своєю дружиною... Як кажуть люди, що прожили разом 20, 30, 40 років - Кохання настає не відразу ... Іти до шлюбу треба з твердими переконаннями, ніколи експериментувати, пробувати різне " , - упевнений священик.

Нагадаємо про Батьківські суботи за новим календарем: коли Покровська, Димитрієвська та Михайлівська.

Раніше ми повідомляли, як правильно замовляти сорокоуст і чому не можна робити це за ворога: відповіді на питання, якими ставляться православні.