Платежки за світло не висмоктуватимуть останні гроші: українцям розповіли, як втрачати менше

Українці можуть знизити суми у платіжках за електроенергію, яка, як прогнозують експерти, незабаром може знову подорожчати. Як платити менше, розповідає компанія-постачальник YASNO.

З початку літа українці платять за електроенергію за новим тарифом 2,64 гривні за кВт/год. Суми в платіжках зросли майже вдвічі, але у споживачів є можливість трохи заощадити. Так, слід дотримуватися кількох нескладних правил та порад.

Висвітлення в кімнаті слід вимикати, навіть якщо виходи з неї ненадовго. По можливості краще використовувати настільні лампи або торшери, щоб не витрачати електроенергію на освітлення приміщення. Також важливо стежити за станом джерел світла – пил на лампах та плафонах може "поглинати" до 20% яскравості.

Платіжка за світло. Фото: скрін youtube
Платіжка за світло. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Пенсіонери мають довести, що ще живі: у ПФУ дали час до кінця грудні, інакше залишать без грошей Гроші більше не сховаєш: влада отримала дані про рахунки українців Військовозобов'язаним дали час до 5 лютого: що треба встигнути Порошенко в Штатах шкодить Україні: дратує республіканців нагадуванням, як «зливав» Трампа на користь Гіларі Клінтон, - експерт
Показати ще

Куди поділося 15 мільйонів: керівництво КНУ ім. Шевченко витратила гроші на "невидимий" ремонт

Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка також страждав на обстріл.

Тоді у приміщеннях пошкоджені вікна та деякі елементи корпусів. Після обстрілів влада виділила університету 15 мільйонів на ремонти. Але керівництво університету напевно мало свої плани на ці кошти.

Вступивши в змову з компанією підрядником, вони отримали гроші та витратили їх на ремонт, результати якого незрозумілі ні для кого. Такі дані поширюються українськими телеграм-каналами.

На фото показано результати так званого ремонту. У "червоному" корпусі було замінено два вікна, які пошкоджені не були зовсім. А вікна на факультеті інформаційних технологій та на КПП №1 замінені не були, хоча вкрай потребували термінового ремонту.

КНУ Шевченка. Фото: Youtube
КНУ Шевченка. Фото: Youtube

Макс Барських розповів, чи готовий до шлюбу та дітей

Український відомий співак Макс Барських не часто веде відверті розмови про своє особисте життя.

Але нещодавно він відверто розповів про те, чи має дівчину і готовий стати батьком.

Максу Барських 33 роки, але, незважаючи на молодий вік, він став успішним співаком, чи не найвідомішим в Україні та за її межами. Співак постійно записує нові пісні, які стають абсолютними хітами. Але в особистому житті в нього не все гаразд, як здавалося. Про це він розповів в інтерв'ю Євгену Фешаку.

Макс Барських, кадр із кліпу "Римую"
Макс Барських, кадр із кліпу "Римую"

Варто готуватись: тарологиня поділилася прогнозом на найближчі місяці

Тарологіня назвала період, коли окупанти будуть змушені тікати з окупованих територій України.

Яна Пасинкова – відома тарологиня, переможниця Битви екстрасенсів (15 сезон). Крім того, жінка має власний канал на Youtube, де вона дає власні прогнози. Про те, чого чекати найближчі два місяці, Яна Пасінкова розповіла в одному з відео.

За словами тарологіні, наші військові нас здивують ще більше: технікою, новим підходом до стратегії та війни. Також вона зазначила, що українцям слід готуватися до добрих новин.

Яна Пасинкова, скріншот: YouTube
Яна Пасинкова, скріншот: YouTube

"Це якийсь знущання!": Vodafone влаштовує клієнтам ранковий "терор", розсилаючи повідомлення, поки всі сплять

Не сказати, що всі клієнти Vodafone задоволені обслуговуванням та тарифами мобільного оператора. Однак, це не єдині причини, чому скаржаться українці. Декому з них набридають розсилкою СМС, та ще й рано вранці.

З неприємною ситуацією зіткнулася клієнтка Vodafone та написала про це на сторінці оператора у Facebook. Вона не на жарт розлютилася через те, що їй о 4 ранку надіслали СМС.

Жінка назвала це "знущанням" та зазначила, що тільки Vodafone дозволяє собі подібне. Зважаючи на все, це не вперше з нею сталося. Ймовірно, їй прийшло автоматичне розсилання, як і іншим клієнтам, але компанії поставили логічне питання – чому б не зробити налаштування на інший час, щоб дати людям виспатися.

Засинати  з телефоном в руках. Фото Freepik
Засинати з телефоном в руках. Фото Freepik