Скандальна ініціатива Міндовкілля викликала широкий резонанс у суспільстві. Відомство Руслана Стрільця під час війни вирішило знищити Держекоінспекцію та повністю зупинити підрахунок збитків від російської агресії. І це в той час, коли на Україну щодня летять рашистські дрони та ракети.

До того ж, чиновники захотіли віділити на свою забаганку понад 160 мільйонів гривень з бюджету, які сьогодні так необхідні українським захисникам на фронті. Активісти та громадськість відразу порівняли побідне марнотратство зі скандальними закуповуваннями барабанів в укриття та перекладанням бруківки, яким так полюбляють займатися чиновники.

Але народна депутатка України Олена Криворучкіна відмічає, що поступово фанатизм у Міндовкіллі згасає після шквальної критики громадськості, нардепів та екологів.

"Знадобилося понад два тижні щоб погасити фанатизм Міндовкілля у його намаганнях проштовхувати відверто антиукраїнські ініціативи. Зрозуміло, що всім властиво помилятись. Але такі “реформи” в умовах війни є не те, що не припустимими, а відверто злочинними та посягають на основи національної безпеки України. Не варто кидати таких викликів українському суспільству і підривати й без того підірвану довіру до влади. Мене до глибини душі дивує, що було зроблено все аби сформувалось чітке уявлення, що це не просто якийсь черговий дилетантський зашквар, чи дивна випадковість, а цілком свідома диверсія в інтересах ворога", – пише Олена Криворучкіна на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Також народна депутатка додає, що екологічна сфера потребує системних реформ та фінансування. Але не таким чином, як це намагається сьогодні зробити Міндовкілля.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 13 грудня: як провести останню "нещасливу" п'ятницю року Гроші більше не сховаєш: влада отримала дані про рахунки українців Увага для всіх, хто має газові плити: Газмережі терміново звернулися до українців через холоди Мобілізація їх не торкнеться: ким не зацікавиться ТЦК
Показати ще

"Як так? Вся фахова, в тому числі міжнародна, природоохоронна спільнота одноголосно заявляє, що так справи не робляться. Навіщо нам інституції, які не можуть самостійно розібратись із своїми завданнями!? Не можна ліквідовувати Держекоінспецію посеред війни. Цей факт не можна залишати, як є! Це не може бути лише предметом обурень міжнародних і українських природоохоронних організацій і політиків, а й вимагає реакції та розслідування на найвищому державному рівні. Суспільство має знати, хто стоїть за такими ініціативами і які в нього мотиви", – впевнена Олена Криворучкіна.