Енергетики попередили українців про небезпеку: пустощі можуть коштувати життя

Українців попередили про чергову небезпеку, яку створюють діти чи безрозсудні дорослі. Йдеться про кросівки, закинуті на повітряні лінії електромереж. Енергетики розповіли про наслідки таких "ігор".

Про це пишуть на сторінці "Прикарпаттяобленерго" у Facebook. Експерти наголосили, що такі ігри дуже небезпечні, але ця проблема існує вже багато років.

При спробі закинути один кросівок на електропровід, другий може обірватися та вдарити електричним струмом до смерті. Крім того, таке пустощі на лінії електропередач може викликати коротке замикання, що загрожує пошкодженням мережі і навіть аварійним знеструмленням світла.

Електрика, скріншот: YouTube
Електрика, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Стосується всіх одержувачів пенсій: українцям дали 30 днів на явку до ПФУ Українці отримують штрафи за паспорти: кому загрожують несподівані витрати Помилка може дорого обійтися: що змінилося у правилах передачі показників лічильників газу Відключення світла по-новому: українцям готують кардинальні зміни
Показати ще

Потрібно знати кожному: у "Новій пошті" попередили про новий вид шахрайства

Нова пошта – найбільша мережа відділень пересилок по всій Україні.

Вона має певну довіру у населення, адже кожен бодай один раз користувався ним для пересилання своїх речей. Але останнім часом почали діяти шахраї, які інформують клієнтів від імені компанії. Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії.

У мережі поширюється інформація про проведення конкурсів, які проводяться компанією з нагоди свого 22-річчя. Однак, це всі дії шахраїв, повідомляє компанія. Нова пошта не проводить подібних заходів та закликає не переходити за наданим посиланням та не надавати жодної особистої інформації. Вся інформація про події розміщена виключно на офіційних сайтах чи сторінках Нової пошти.

"Нова пошта", фото: Знай.ua
"Нова пошта", фото: Знай.ua

Помер легендарний актор, зірка шоу "Каламбур" Сергій Гладков

Багато хто пам'ятає шоу "Каламбур", яке набуло неймовірної популярності від початку його виходу на телеекранах.

Ми спостерігали ці забавні історії протягом цілого десятиліття, іноді хочеться переглянути короткі комічні сценки і зараз. Однак зараз стало відомо про смерть актора Сергія Гладкова, який, якраз, відомий ролями в "Каламбурі". Про подробиці його смерті не повідомляється, але йому було лише 60 років.

Він знімався в "Каламбурі" з чотирма іншими акторами після злиття тріо "Магазин Фу", до якого входив сам, окрім Тетяни Іванової та Вадима Набокова, та дуету "Солодке життя" (Юрій Стицківський та Олексій Агоп'ян). Він грав ролі невдахи в "Барі Каламбур", мужика з "Села дурнів" та Дранкеля в "Залізному капуті".

Сергій Гладков, фото: Facebook
Сергій Гладков, фото: Facebook

Українців почнуть ловити у секонд-хендах та МРЕВ для вручення повістки: капітан ЗСУ дав пораду ТЦК

Фронтовик, капітан ЗСУ Сергій Алимов дав пораду працівникам ТЦК та СП про те, де краще "ловити" призовників для вручення повісток. Він назвав топ-3 місця.

Українцям під час мобілізації та воєнного стану можуть вручати повістки у будь-яких місцях, закон не визначає чітких кордонів, проте ТЦК, ймовірно, не можуть виконати мобілізаційний план кількісно.

Алимов в ефірі з Юрієм Романенком заявив, що "якщо за законом не виходить", призовникам потрібно вручати повістки в секонд-хендах, міських радах та МРЕВ.

Секонд-хенд, скріншот: YouTube
Секонд-хенд, скріншот: YouTube

Субсидія на період, що не опалюється: у ПФУ назвали важливу деталь, яку врахують при призначенні

Субсидія – це своєрідна допомога громадянам від держави, яка спрямовується на оплату комунальних платежів.

Залежно від сезону, українці можуть отримувати різний розмір виплат. Якщо із зимовими більш менш розібралися, то виникають питання до нарахування на неопалювальний сезон.

У ПФУ часто звертаються українці з питаннями, що їх цікавлять. Одним із них стало: чи варто розраховувати на субсидію на неопалювальний період, якщо один із членів домогосподарства перебував на обліку у центрі зайнятості. При цьому він був зареєстрований у службі у період І – ІІ кварталу 2023 року.

Оформлення субсидії, скріншот: YouTube
Оформлення субсидії, скріншот: YouTube