Гравці захищають честь України на цьому та інших покерних турнірах завдяки підтримці VBET Ukraine.

«Національна збірна України зі спортивного покеру за підтримки VBET Ukraine братиме участь у світових покерних змаганнях, серед яких Кубок світу World Poker Tour Prime та Чемпіонат світу World Series of Poker. Нині гравці збірної захищають честь України в Чемпіонаті Європи Europian Poker Tour у Парижі», - повідомили у компанії.

Таке партнерство стало можливим після того, як VBET Ukraine підписала контракт на титульне спонсорство заходів зі спортивного покеру та Національної збірної з цього виду спорту. Угода спрямована також на розвиток спортивного покеру в Україні.

Так, у межах домовленостей VBET Ukraine стала титульним партнером Чемпіонату України зі спортивного покеру, Відкритого Кубку України зі спортивного покеру, Ліги матч-покеру України зі спортивного покеру.

«У кожному змаганні передбачено офлайн-етапи в різних містах України із залученням міжнародних гравців», - пояснили у компанії.

Популярні новини зараз
Від боргу за газ можна позбутися, навіть якщо він – під 200 тисяч гривень: як це можливо В Україні змінюють правила виплат для ВПО: потрібно принести один документ Тариф 7,96 грн/куб діятиме не для всіх: кому доведеться платити більше Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Там підкреслили, що таке партнерство — це важливий крок, що надає можливості для нового етапу розвитку спортивного покеру в Україні.

«Компанія має ліцензію на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор у покер у мережі Інтернет, видану КРАІЛ 31 травня 2021 року. Саме тому активна підтримка спортивного покеру є стратегічним напрямом комунікації», - додали у VBET Ukraine.