Українці, які оформили паспорти за кордоном до 24 квітня 2024 року, мають обмежений час, щоб їх забрати.

Якщо цього не зробити до 1 червня 2025 року, документи повернуть в Україну, і отримати їх буде значно складніше, пише 24 Канал.

Для тих, хто тимчасово мешкає за межами країни, дійсний паспорт має велике значення - від нього залежить доступ до соціальних, медичних та інших послуг. Якщо ви оформили український чи закордонний паспорт у підрозділах ДП "Документ" за кордоном, варто не зволікати з його отриманням.

Паспорт України. Фото: скриншот Youtube
Паспорт України. Фото: скриншот Youtube

Представництва ДП "Документ" працюють без попереднього запису - документ можна забрати у порядку живої черги. Якщо не встигнете зробити це до вказаної дати, паспорт відправлять до України. В такому разі отримати його за кордоном уже не вийде - доведеться повертатися або переоформлювати.

Популярні новини зараз
Від ТЦК більше не сховатись: з'явилась нова система оповіщень - приходитимуть миттєво Гороскоп на сьогодні, 21 травня: відчай скорпіонів та провокації левів – прогноз для всіх знаків Зодіаку Навіть ТЦК не зацікавить: які хвороби звільняють від мобілізації Мільйонам пенсіонерів дали шанс на перерахунок: як збільшити виплати
Показати ще

Нагадаємо, що ця вимога стосується лише тих, хто подав документи до 24 квітня 2024 року включно. Тож якщо ви або ваші рідні оформили документи в цей період - не ігноруйте інформацію та передайте її тим, хто може не знати.

український паспорт, ілюстративне фото flickr.com
український паспорт, ілюстративне фото flickr.com

Не зважаючи на те, що росія розв’язала війну проти України у 2014 році, і мільйони людей були змушені залишити домівки, Україна продовжує працювати та підтримувати громадян навіть за кордоном. Тому варто донатити, допомагати ЗСУ та підтримувати один одного.

Раніше ми повідомляли, без цього документа за кермо не пустять: українців, які збираються за кордон, попередили.

Українцям пригрозили величезними штрафами: за які документи доведеться відповідати фінансово - детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, прострочений паспорт України: про що варто знати, аби не отримати штраф?