Протяг небезпечний, легше всього застудитися після басейну, і ще 4 міфи, які багато років псували нам життя. Доведено: неправда.

1. Застуда може перейти у грип
"Застуда", як ми в побуті називаємо ГРВІ та грип викликаються різними вірусами. Так що чим заразилися — тим і хворіємо. Відрізнити на початковому етапі захворювання досить складно, тому ми часто чуємо "застуда перейшла в грип". Насправді це з самого початку був грип.

2. Краще перехворіти на ногах
Не менш популярна версія про те, якщо влягтися в ліжко, тоді вірус буде буяти тиждень, а то і більше, а якщо не давати організму розслаблятися, нездужання пройде за пару днів. Це небезпечна омана. Насправді оптимальний варіант — відсидітися вдома 1-2 дня відразу ж, як відчули нездужання.

Популярні новини зараз

На полиці - 9.27 грн, на касі - ціна в квадраті: відомий супермаркет продає один пакет за ціною двох

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

3. Є така хвороба - "продуло"
Ніякої сили вітер не може викликати хворобу. Якщо ви відчуваєте нездужання - значить, ви десь підчепили вірус, і саме зараз він активізувався. Єдиний зовнішній фактор, який в цьому випадку справедливий — це тривале переохолодження.

4. Якщо вийти на вулицю взимку з недосушеними волоссям - захворієте
Уся Великобританія - спростування цього міфу. Там вважається абсолютно нормальним вийти з басейну, накинути куртку і піти додому. При -5, наприклад. У дівчат так і зовсім бурульки виходять справжні. І нічого. Якщо голова в шапці, висить зовні хвіст може замерзати скільки завгодно: це не шкодить здоров'ю.

5. Щеплення від грипу може викликати грип
Це неможливо технічно. У самій вакцині не міститься вірус грипу. Так що історії про те, як людина звалювався з грипом відразу після щеплення, можна назвати збігами.

6. Захворів - пий більше молока
Лактоза під час хвороби - зло. Ну, взагалі вона в принципі не дуже корисна, але в дні хвороби - особливо. При респіраторних захворюваннях молоко може надати навіть негативний ефект: воно згущує мокротиння та перешкоджає її відходження.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" після атаки кору українців косить нова хвороба. Все більше людей звертаються до лікарів через грип, підступний вірус вже убив кількох людей, серед яких є діти.