Україна – країна з багатою історією, завдяки якій у нас є дуже багато визначних пам'яток. Різні пам'ятки, замки, красиві вулиці і подібне можна зустріти майже в кожному місті нашої країни. А що якщо говорити про природні визначні пам'ятки. Багата Україна ними, як і всім іншим? І щоб відповісти на це питання ми вирішили написати для вас «7 природних чудес України».

Цей список був зроблений ще в 2008 році. Проводилося голосування та експертні оцінки. На їх основі і було обрано лише 7 місць, які можна назвати чудесами. Всього на це звання претендували 100 номінантів, потім методом відсіювання було обрано 21, і в кінцевому підсумку залишилося всього 7 природних чудес України.

Асканія Нова – це державний заповідник, який був заснований понад 100 років тому. Це унікальне місце, адже там збереглася незаймана природа. Тут є величезна кількість різних рослин, які занесені в Червону книгу. А так само дуже багатий тваринний світ, можна зустріти лосів, коней Пржевальського, бізонів, антилоп, биків і багато інших.

Дністровський каньйон – місце, яке важко порівняти з якимось іншим. Це один з найбільших каньйонів у Європі. Його довжина аж 250км. По всьому його периметру утворилася величезна кількість красивих місць, заток. Подивитися на Дністровський каньйон варто кожному.

Популярні новини зараз

У листопаді вже випаде сніг і вдарить мороз, - Завальнюк

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

В Україні з 22 вересня можуть посилити карантин і перерахувати пенсійний вік: офіційна заява Дениса Шмигаля

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Гранітно-степове Побужжя – ландшафтний парк, який знаходиться на території Миколаївської області. Раніше тут були гори, але зараз від них залишилася тільки невелика частина. Вони і утворили це місце. Крім цього там протікає Південний Буг, який в деяких місцях перетворюється в гірську річку.

Мармурова печера – зараз вона перетворилася на популярний туристичний об'єкт. Печера дуже велика, близько 2000 м, а глибиною 60м. Але туристам можна пройти тільки половину шляху. Печера утворена в мармуроподібних вапняках, тому й має таку назву.

Подільські Товтри – у минулому це рифи, від яких зараз залишилася тільки невелика частина. Подібних місць у всьому світі зовсім небагато, тому ми можемо пишатися, що воно є в Україні. Завдяки потрібним умовам тут збереглося дуже багато рослин, які занесені в Червону Книгу.

Світязь – дивовижне озеро, входить до складу Шацького парку. Це одне з найбільших озер його, воно примітне унікальною флорою і фауною. А саме озеро прекрасне місце для відпочинку. Зараз поруч з ним прекрасна розвинена інфраструктура .

Синевир – найглибше і повноводне гірське озеро на території України. З ним пов'язано величезна кількість легенд і різних повір'їв. Дуже популярне серед туристів.