Адвокат Павло Дикань, який представляє інтереси родин героїв Небесної Сотні, заявив, що твердження про "грузинських снайперів" на Майдані – не більше ніж міф, якому немає достатньо доказів.

"У Святошинському суді дійсно тривають численні спроби вкидання якоїсь інформації, яка нічим не підтверджується, крім чиїхось тверджень. Як, наприклад, історія з "грузинськими снайперами"", - пояснив юрист в коментарі "Інтерфакс-Україна".

Головна суперечність навіть не у неправдивості припущень, а швидше саме у результаті: будь-хто, на думку Диканя, може без договору дати зброю, встановити зв'язок з якимись людьми, які скажуть, що вони приїжджали і стріляли в правоохоронців:

Популярні новини зараз
Ракетні удари не завадять контнаступу: вже знайдено рішення Грози, похолодання і навіть смерчі: яка погода прийде в Україну 30 червня, прогноз Наталки Діденко Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка"
Показати ще

"Якщо вони скажуть, що в'їхали в Україну за підробленими паспортами, то тоді питання, за якими? Це все потрібно перевіряти, жодним чином не може бути підставою для виправдання тих, хто розстрілював беззбройних людей, які витягали поранених. А ці люди знаходилися при виконанні і їх дії чітко регулюються законом", - підсумував адвокат.

Дивіться: Небесна Сотня, документальний фільм

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці вшановують пам'ять Небесної Сотні.