У Чорноморську на Одещині місцеві активісти зустрілись із туристами з невизнаного Придністров'я, в автівці яких були російський прапор та георгієвська стрічка.

Про це розповів активіст Валентин Ткачук на сторінці у Facebook.

Автор розповів, що гостей дочекались біля їхньої автівки та ввічливо попросили зняти символіку агресора. Після цього чорно-помаранчеву стрічку та російський триколор спалили.

Ткачук зазначив, що автівку ніхто не обшукував, оскільки власник сам усе показав, в тому числі багажник. Активіст також збирається розібратися, як автівка з номерами невизнаної республіки потрапив на територію України.

Популярні новини зараз
Ваша дата народження може передбачити, коли ви помрете: дізнайтесь свій таємний кармічний код Пенсія поменшає після перерахунку: у кого спорожніють гаманці Майно грає роль: ПФУ назвав 5 підстав для скасування субсидії Школярі масово викидають обіди: що не так з новим шкільним меню
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський бренд одягу Gloria Jeans впродовж трьох років працює на території "ЛНР".