Журналіст російського пропагандистського каналу Микита Развожаєв розповів про зустріч з псевдодесантником Олександром Орловим в День ВДВ.

Про це повідомляють кремлівські ЗМІ. Він зазначив, що приїхав в парк Горького, щоб підготувати репортаж про свято десантників і не підозрював, чим це для нього закінчиться.

"Все було під час ефіру. Чесно скажу, не очікував. Коли я спілкувався з ведучою (вона вже поставила свої питання, а я хотів розповісти, як десантники відзначають своє професійне свято, що він проходить добре, без інцидентів), підійшов чоловік", - розповів подробиці журналіст.

Развожаєв сказав, що не очікував подібного розвитку подій. Він думав, що чоловік просто крикне "За ВДВ!" або "Ніхто крім нас". Псевдодесантник, за словами журналіста, почав "кричати щось недобре". Після зауваження Развожаєв отримав удар в обличчя і після цього пряме включення вирішили перервати.

Популярні новини зараз

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Хлопчика змусили скупатися у крижаній ополонці при -26: дитина виривалася і плакала, але мама була невблаганною

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Показати ще

Він додав, що нападника хотіли допомогти зловити десантники, але Орлов встиг сховатися. Чоловіка затримав наряд ОМОНу на виході з парку.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, псевдодесантник Олександр Орлов розповів свою версію початку конфлікту з російським журналістом.