Московські попи потрапили в новий гучний скандал - у Харкові підліток без проблем зміг купити алкоголь в храмі Олександра Невського УПЦ МП.

Хлопця навіть не попросили надати документи. Відповідне відео на своїй сторінці в Facebook розмістив Павло Онищенко, голова Всеукраїнської громадської організації "Потон", активісти якої і вирішили провести експеримент.

Як видно на ролику, підлітку Микиті в церковній крамниці продали півлітра кагору за 50 гривень. Паспорт або інший документ, що посвідчує особу, у нього не питали.

"Дуже погано, що в нашій країні церкви, прикриваючись Богом, збільшують свій прибуток і продають вино підліткам", - прокоментував Онищенко.

Він також додав, що активісти викликали поліцію і наполягали на складанні протоколу щодо реалізатора продукції.

Несовершеннолетнему парню продали кагор для причастия

В церковной лавке Свято-Александро-Невского храма, который расположен на улице Академика Павлова 46, несовершеннолетнему парню продали кагор для причастия, не спросив у него при этом документов. Об этом на своей странице в Facebook сообщил активист общественной организации «POTON» Павел Онищенко.

Posted by Харьковский перелом on Sunday, 5 August 2018


Користувачі соцмережі по-різному відреагували на експеримент. Одні не приховували обурення, інші писали, що хлопець зовсім не схожий на підлітка.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

В Україні зареєстровано перший випадок давно забутого, але небезпечного захворювання

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

Втім, схожий хлопець на підлітка, чи ні – питання суб'єктивне. Молода людина може виглядати старшою чи молодшою за свій вік, але в такому випадку продавець алкоголю в Україні за законом (стаття 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва, обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів" — далі закон) зобов'язаний вимагати у покупця, який цей алкоголь купує, паспорт або інші документи, які підтверджують його вік.

І якщо вже московські попи записались у продавців алкоголю, то повинні дотримуватись закону.

Але тут питання в іншому – у самому факті продажу алкоголю в церкві. І чи взагалі можна це місце називати церквою, храмом, якщо тут "священнослужителі" влаштували шинок?

Раніше монах Почаївської лаври УПЦ МП просто шокував українців своїми проросійськими шовіністичними заявами. Під час хресного ходу УПЦ Московського патріархату в Києві він заявив, що намагається говорити лише російською мовою, оскільки так "красивіше".

А його слова про війну на Донбасі виявилися ще більш приголомшливими.

"Воювати за Україну не можна. Це гріх. Це братовбивча війна проти православних. "ДНРівці" - люди православні. Я добре їх знаю, вони приходили деякі до нас. І вони боряться за свою справу, їм бог допомагає. Це безумовно справа божа. А в Україні влада безбожна, тому за Україну воювати - це гріх", - заявив чернець.

Нагадаємо, в мережу злили скандальне відео бійки під час хресної ходи УПЦ МП.

Як повідомляв портал "Знай.ua", хресна хода УПЦ МП "відзначилась" молитвами за "ЛНР", "алеєю жебраків" та витоптаними газонами зі сміттям.

Також "Знай.ua" писав, Філарет звинуватив московських попів у диявольській туфті