Українська Православна Церква Московського Патріархату бреше про громадянську війну і гоніння на неї в Україні, тому що це вигідно Москві, яка завжди так діяла. Про це заявив предстоятель Київського патріархату Філарет. За його словами, Росія таким чином намагалася продавати свій інтерес, повідомляє прес-центр УПЦ КП.

"Заяви про "захоплення храмів", про можливості "війни" за автокефалію - приклад кремлівської дезінформації, неправди, яка є частиною гібридної війни проти України. Тобто в той час, коли вже відкрито російські війська вторглись на українську територію - патріарх переконував глав інших Церков, на Донбасі - не російська агресія, а греко-католики і прихильники Київського Патріархату воюють з прихильниками Московського Патріархату, що це "релігійна війна", – зазначив Філарет.

За його словами, заяви УПЦ МП про війну в Україні, крім агресії Росії на Донбасі, є брехнею.

Популярні новини зараз

Чоловік віддав мамі своєї дівчини нирку, а та кинула його у відповідь і вийшла заміж за іншого

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Показати ще

Він заявив, що заява УПЦ МП на "гоніння" на нього в Україні, також є брехнею. Тому що в країні навпаки церкви мають свободу.

Крім того, за його словами, говорити про "гоніння" Московський патріархат спонукає Москва, якій вигідно подавати ці заяви, як привід до втручання в українські справи.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в УПЦ Московського патріархату вибухнули істеричними заявами у відповідь на слова глави Київського патріархату Філарета про перехід основних святинь МП під ведення об'єднаної церкви після отримання Томосу.

Нагадаємо, в Константинополі ніколи не визнавали церковної влади Москви над Україною. Про це заявив Вселенський Патріарх Варфоломій.

Як передає прес-служба Вселенського патріархату, Вселенський Патріарх Варфоломій, підкреслив, що Константинополь не дозволяв передавати території України кому-небудь.

Відзначимо, президент України Петро Порошенко заявив, що утвердження української незалежності зміцнить Томос про надання автокефалії Української православної церкви. Також, за словами президента, цей крок посилить права і свободи українців.