Створення в Україні автокефальної православної церкви спровокує по всій країні релігійну війну.

Про це заявив глава так званої донецької "народної республіки" Олександр Захарченко.

"Зараз київська влада намагається створити нову помісну церкву і для цього просить дозвіл Вселенського патріарха. Я вкрай проти цієї ситуації, адже створення нової помісної православної церкви призведе до розпалювання релігійної війни", - заявив ватажок бойовиків в одному з інтерв'ю сепаратистським ЗМІ.До виборів в Україні 2019 року президент РФ Володимир Путін всіляко намагатиметься повернути Донбас – нібито на умовах федералізації. Для нього це важливо, адже зміна влади в державі дасть шанс віддати назад збитковий, проблемний і непотрібний Кремлю регіон.

Популярні новини зараз

Українці "освистали" новий образ Юлії Тимошенко: "Через ботокс моргнути не може"

Андрій Задворний показав допитливу красуню, щоб скрасити самотність без Злати Огнєвіч: "Вчиться в школі..."

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

Засмагла Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" влаштувала конкуренцію довгим ногам Полякової: "Гаряча штучка"

Показати ще

Донецький терорист заявив також, що має намір звернутися до
Константинопольського патріарха Варфоломія з проханням не допустити кровопролиття і розпалювання релігійних воєн, і "не дозволяти Україні і американським дипломатам втручатися в релігійні справи".

Ватажок терористів так званої "ДНР" Олександр Захарченко пригрозив миротворцям ООН, що в разі неузгодження з бойовиками введення місії на Донбас, терористи просто відкриють по ним вогонь.

"Без узгодження "ДНР" місія ООН сюди входити не буде. Інакше, якщо вони хочуть увійти за українським сценарієм, вони будуть перетворюватися в мішені. У нас просто стане на одного противника більше. Чим більше противників - тим легше стріляти, цілитися не треба", - заявив він.Нагадаємо, російський актор Анатолій Пашинін звернувся до українців.

Як повідомляв Знай.ua, у США фахівці з кібербезпеки створили спеціальну робочу групу з протидії злочинній діяльності Росії у мережі.

Також Знай.ua писав, медики показали, що роблять з українцями у полоні Путіна.