26-річний Еван Сієрадзкі з США після того, як побував в Україні, зробив собі татуювання маршрутки.

Еван спочатку працював волонтером корпусу Миру, сам він родом з американського штату Огайо. В Україну хлопець приїхав в 2016 році. Три місяці вивчав українську мову в Козельці. Потім переїхав до Ріпки, де зараз працює вчителем англійської мови.

Еван Сієрадзкі зробив собі татуювання з ріпкинською маршруткою, оскільки ненавидить цей вид транспорту. Він вважає, що це пекельні маршрутки, в які за раз можуть зайти до 50 осіб.

Поїздки на цьому пекельному громадському транспорті так закарбувались хлопцю в мозок, що він випалив на своєму тілі українську маршрутку.

Популярні новини зараз

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", мешканка Швеції неуважно підійшла до вибору ескізу для татуювання і поплатилася за це власним сином.

Мати двох дітей вирішила назавжди закарбувати на власному тілі імена улюблених дітей. І відправилася в найближчий тату-салон. Жінка вибрала шрифт і погодила ескіз імен Нови і Кевіна з тату-майстром. Під час процедури не виникло жодних запитань і радісна жінка поспішила додому.

Тільки вдома Санстрем виявила, що в написі помилка і замість Кевіна на її руці написано Келвін. 30-річна жінка була збентежена і шокована подією, її відчай збільшився після того, як вона дізналась, скільки операцій їй доведеться пройти, щоб позбутись тату.

Тоді вони разом з чоловіком прийняли рішення перейменувати сина, щоб не піддавати тіло жінки зайвим процедурам.