Державний авіабудівельний концерн "Антонов" підписав меморандум про співпрацю з турецькою компанією ASELSAN на виставці IDEF-2017.

За інформацією Politeka, мова йде про оснащення комплексом радіоелектронного обладнання літаків серії Ан-148. Спільну роботу планують розпочати з регіонального реактивного літака Ан-158 і транспортного Ан-178.

Зазначається, що українська та турецька компанії спільно просуватимуть ці літаки на міжнародний ринок. Крім того, сторони домовилися проводити регулярні зустрічі робочих груп, а також досліджувати інші напрямки для розширення і розвитку спільної роботи.

ASELSAN є провідною оборонною компанією Туреччини, яка займається розробками та виробництвом в авіоніці, навігаційних системах, системах зв'язку військового призначення та іншого.

Популярні новини зараз
Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб Легендарна суддя з "Танців з зірками" Катерина Кухар розповіла, як очистилася після детоксу: "Час повертатися" Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..."
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", літак "Антонова" АН-2 підняв у повітря рекордну кількість вантажу для свого класу.