Компанія Facebook блокує проукраїнських блогерів виключно за те, що вони писали про злочини Росії проти України. Про це розповів російський журналіст Аркадій Бабченко на своїй сторінці в соцмережі, назвавши подію однією з найпотужніших операцій, якої "давно не було".

Він також підрахував, що сумарна аудиторія забанених користувачів становить понад 452 000 читачів.

"Мені здається, Україна сильно недооцінює цей аспект гібридної війни. Я б вже на всіх кутах кричав про це. Росія вводить цензуру в Україні. Воно нам треба? А це, безумовно, успіх російської цензури по затиканню ротів і впливу на громадську думку перед виборами. Очевидно, що на цьому вони не зупиняться", - написав журналіст.

Нагадаємо, в березні поточного року в Facebook стався масовий бан українців з-за Росії. Тоді заблокували десятки особистих сторінок блогерів, журналістів та лідерів громадських думок. 11 березня по українському сегменту Facebook прокотилася потужна хвиля банів особистих сторінок блогерів, журналістів та лідерів громадських думок.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська винайшла машину часу і показала червону шапочку: "Мені п'ять"

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Ірина Білик роздумує над життям без чоловіка: "Яка від них користь?"

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Показати ще

Скарги на бан почали з'являтися в мережі в недвлю вдень, 11 березня. Зокрема, багато хто з постраждалих писали з нових сторінок про те, що їх банили за старі пости і коментарі про Росію, конфлікт на Донбасі і анексію Криму.

"Так, хлопці, пішла хвиля банів. Люта. Зносить проукраїнських блогерів. Постраждали волонтери інформнапалму, основний аккаунт Швеця і ще досить багато народу. Прям-таки нагадує початок 2016-го. Будьте обережні, не матюкаєтеся, не використовуйте національні пейоративи. Якщо не впевнені в старих постах – можете поритися в налаштуваннях ФБ, там є опція переведення всіх старих постів в закриті або під френдсонлі", — написав на своїй сторінці в Facebook журналіст Віктор Трегубов.

Нагадаємо, Twitter блокує мільйони користувачів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що акції Twitter обвалили боти.

Також "Знай.uа" писав, що Twitter блокує акаунти випадковим чином.