Громадянин України Микола Трегуб, який брав участь у збройному захопленні Слов'янська, поїхав в Росію на лікування. Можна тільки уявити, яким було здивування бойовика, який став частиною так званої донецької "народної республіки", коли агресор, якому він прислуговував, не став його захищати. Більш того, спокійно віддав на розтерзання українському правосуддю. Офіційна причина - нібито проблеми з документами, порушення міграційних законів Російської Федерації.Рішення, гідне країни, що підтримує "своїх", ухвалив Московський обласний суд.

"Такі рішення і раніше виносилися російськими судами перших інстанцій. Але потім представники спільноти українських терористів і бойовиків, які окопалися в Росії, влаштовували акції, і апеляційні суди такі рішення скасовували", - прокоментував ситуацію радник глави МВС Антон Геращенко.


Популярні новини зараз

Джамала поскаржилася на відпочинок у Єгипті: "Зранку - кофта. Ввечері - куртка"

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Показати ще

Відзначається, що Росія раніше не видавала Україні учасників збройних формувань, мотивуючи це тим, що їх замучать в українських в'язницях. А тепер, по всій видимості, чужим почали довіряти більше.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що путінські вояки заїкнулися про права і попередили про нову бійню, тепер на морських просторах. Все через те, що Україна затримала російське судно "Норд" в Азовському морі. Наших прикордонників прирівняли до сомалійських піратів, які не знають про міжнародні норми.

Українські прикордонники помітили судно-порушника на просторах Азовського моря. Корабель йшов під прапором Російської Федерації. "Норд" зупинили в 15 милях від Обіточної коси, на борту знаходився екіпаж з 15 осіб. Члени суднокоманди порушили порядок виїзду з тимчасово окупованої території України. Всі вони мали так звані паспорти громадян Росії, видані в місті Керч (Кримський півострів). Капітану корабля тепер загрожує реальний тюремний термін.