Громадянин України Микола Трегуб, який брав участь у збройному захопленні Слов'янська, поїхав в Росію на лікування. Можна тільки уявити, яким було здивування бойовика, який став частиною так званої донецької "народної республіки", коли агресор, якому він прислуговував, не став його захищати. Більш того, спокійно віддав на розтерзання українському правосуддю. Офіційна причина - нібито проблеми з документами, порушення міграційних законів Російської Федерації.



Рішення, гідне країни, що підтримує "своїх", ухвалив Московський обласний суд.

"Такі рішення і раніше виносилися російськими судами перших інстанцій. Але потім представники спільноти українських терористів і бойовиків, які окопалися в Росії, влаштовували акції, і апеляційні суди такі рішення скасовували", - прокоментував ситуацію радник глави МВС Антон Геращенко.


Популярні новини зараз
Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу З травня 2025 року Плутон почав задкувати: як ретроградна планета торкнеться чотирьох знаків Зодіаку Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте
Показати ще

Відзначається, що Росія раніше не видавала Україні учасників збройних формувань, мотивуючи це тим, що їх замучать в українських в'язницях. А тепер, по всій видимості, чужим почали довіряти більше.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що путінські вояки заїкнулися про права і попередили про нову бійню, тепер на морських просторах. Все через те, що Україна затримала російське судно "Норд" в Азовському морі. Наших прикордонників прирівняли до сомалійських піратів, які не знають про міжнародні норми.

Українські прикордонники помітили судно-порушника на просторах Азовського моря. Корабель йшов під прапором Російської Федерації. "Норд" зупинили в 15 милях від Обіточної коси, на борту знаходився екіпаж з 15 осіб. Члени суднокоманди порушили порядок виїзду з тимчасово окупованої території України. Всі вони мали так звані паспорти громадян Росії, видані в місті Керч (Кримський півострів). Капітану корабля тепер загрожує реальний тюремний термін.