У Києві зникли школярки Півень Вероніка (2007 р.н.) і Брусова Анжеліка-Марія (2005 р.н.).

Як пише dtp.kiev.ua, дівчатка пішли погуляти з собаками.

"Київ! Пропали діти! Репост! Пропали сьогодні на Радунській, пішли гуляти з собаками, йорк-тер'єрами. І після 14 годин на зв'язок не виходять. Телефони вимкнені", - йдеться в повідомленні. Хто побачив дітей, просять телефонувати на 102.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у будь-якого батька холоне кров, коли він читає про зникнення дитини. Інстинктивно виникає думка - а раптом і мій пропаде? Відведуть, вкрадуть, втече з дому на вулицю? Статистика Нацполіціі жахає - з початку 2017 року поліцію надійшов 5075 заяв про зникнення детей.Статістіку про понад 5 тисячах зниклих дітей тільки за цей рік привів заступник голови Нацполіціі Костянтин Бушуєв.

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Показати ще

"Якщо в 2015 році в Нацполіцію надійшло понад 4,5 тисячі повідомлень про зникнення дітей, то в минулому році таких повідомлень було близько 6 тис. За 8 місяців цього року в поліцію вже надійшло 5075 повідомлень про зникнення дітей. Слід сказати, що ми маємо певну позитивну динаміку в частині їх розшуку ", - заявив Бушуєв.

У поліції зазначають - 75% зниклих дітей - це підлітки у віці 13 -17 років, які тікають з дому. Втекли підлітків можна поділити на дві групи - одні біжать з інтернатів і неблагополучних сімей. У інших перехідний вік - а тут може бути і перше кохання, і нерозуміння з батьками і бажання самостійності.

За статистикою 86% дитини вдається знайти в перші дні після пропажі.