У водах Океанії пропав безвісти паром "Бутіраоі".

Як пише The Guardian, рятувальники почали спільні пошуки пасажирського який зник 18 січня в територіальних водах Кірібаті. Пором відправився в рейс 18 січня і повинен був прибути 20 числа.

Однак зниклим, судно оголосили тільки недавно. Раніше операцію проводили тільки рятувальники з Фіджі.

"Бутіраоі" долженой був їхати між островами Океанії 240 кілометрів. "Бутіраоі" - дерев'яний катамаран довжиною 17,5 метра. У нього нібито були проблеми з рушійним гвинтом.

Популярні новини зараз
28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Варто відзначити, що в прибережних країнах вже ввели термін "кораблі-примари". На їхніх бортах виявляються тіла північнокорейських рибалок, які губляться в морі під час негоди.

Пором затонув в Океанії

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Колумб, ймовірно, дуже здивувався б, коли дізнався б, що його велике географічне відкриття відродить використання рабської праці. Однак, протягом кількох століть рабство залишалося рушійною силою експортоорієнтованого сільського господарства США.