У водах Океанії пропав безвісти паром "Бутіраоі".

Як пише The Guardian, рятувальники почали спільні пошуки пасажирського який зник 18 січня в територіальних водах Кірібаті. Пором відправився в рейс 18 січня і повинен був прибути 20 числа.

Однак зниклим, судно оголосили тільки недавно. Раніше операцію проводили тільки рятувальники з Фіджі.

"Бутіраоі" долженой був їхати між островами Океанії 240 кілометрів. "Бутіраоі" - дерев'яний катамаран довжиною 17,5 метра. У нього нібито були проблеми з рушійним гвинтом.

Популярні новини зараз
ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців Українцям віком понад 65 років перерахують пенсії: на скільки зміняться виплати Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки
Показати ще

Варто відзначити, що в прибережних країнах вже ввели термін "кораблі-примари". На їхніх бортах виявляються тіла північнокорейських рибалок, які губляться в морі під час негоди.

Пором затонув в Океанії

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Колумб, ймовірно, дуже здивувався б, коли дізнався б, що його велике географічне відкриття відродить використання рабської праці. Однак, протягом кількох століть рабство залишалося рушійною силою експортоорієнтованого сільського господарства США.