На Закарпатті кількість хворих на кір учнів загальноосвітньої школи села Чорна Тиса збільшилася до 83 осіб. Про це в п'ятницю, 25 травня, повідомила прес-служба Департаменту охорони здоров'я Закарпатської облдержадміністрації, передає Кореспондент.

Так, станом на 25 травня загальна кількість хворих школярів становить 83 людини. У них зареєстровані легкі і середні форми захворювання.

На даний момент один учень знаходиться в інфекційному відділенні. Відзначається, що з початку року у селі Чорна Тиса зареєстровано 118 випадків кору, з них 117 – у дітей до 17 років.

"З початку 2018 року в області зареєстровано 2 400 випадків кору, показник 190,7 на 100 тисяч населення. Серед захворілих 1 947 дітей до 17 років (81,1%) і 453 дорослих (18,9%)", - повідомили у відомстві.

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, небезпечний вірус продовжує косити українців. Захворюваність на кір в Україні зростає у геометричній прогресії, лікарі шоковані і б'ють на сполох. Так, в період з 7 по 13 травня кількість хворих склала 1 407 осіб, що перевищило показник попереднього тижня, який також став рекордним за весь час (1 143 людини).

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в Україні заборонили вакцину від найнебезпечнішої дитячої хвороби. Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила серію вакцин для профілактики поліомієліту французького виробництва.

У повідомленні відомства говориться, що препарат "Імовакс" (поліовакцина для профілактики поліомієліту інактивована рідка, суспензія для ін'єкцій по 5 мл (10 доз) у флаконах №10, виробництва компанії "Санофі Пастер") заборонили через те, що надійшло повідомлення про летальний випадок після введення вакцини серії P3A501V.

У зв'язку з цим Держлікслужба зобов'язала всі суб'єкти господарювання, що здійснюють зберігання, реалізацію та використання даного препарату, перевірити його наявність і в разі виявлення вжити заходів для його вилучення з обігу та переміщення на карантин.