У Харківській області збільшилася кількість хворих на кір. Так, у Харківській обласній дитячій клінічній лікарні діагноз кір був поставлений 13 людям. Про це повідомляють в лабораторному центрі.

Вже був поставлений попередній діагноз "кір" трьом співробітникам лабораторного центру і пацієнтам. При цьому 10 хворих було направлено в обласну інфекційну лікарню, а ще 3 людини – в районні лікарні.

При цьому лікарі звертають увагу на те, що у більшості пацієнтів були відсутні щеплення від кору. На даний момент в обласній клінічній лікарні, де було зафіксовано спалах кору, знаходяться тільки сторожі, які були щеплені. Лікарів і відвідувачів в будівлі немає. Про це повідомляють співробітники медичного закладу.

Раніше в Харкові була закрита обласна дитяча лікарня, де було зафіксовано спалах небезпечного захворювання. Робота медустанови була припинена до 10 травня. На той момент було лише 10 хворих. Відомо, що першим захворів 6-річний хлопчик, якого спочатку лікували від ГРВІ, а потім його мама.

Популярні новини зараз

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Тіна Кароль в балаклаві заінтригувала секретом, який турбує багатьох: "Неприємно дивитися"

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" з-за спалаху кору харківську Обласну дитячу клінічну лікарню закрили. У дитячій лікарні захворіли 11 пацієнтів. Для того щоб запобігти поширенню інфекції лікарню закрили до 10 травня.

За словами представника Харківської обладміністрації, така міра є профілактичної і має метою «не допустити поширення вірусу».

Спочатку в лікарні захворів 6-річний хлопчик, якого лікували від ГРВІ, а потім – його мама.

«І потім, коли ми вже перевели дитину в дитячу інфекційну лікарню, де він повинен був перебувати за профілем, виявилося, що наші співробітники потрапили в інфекційне відділення районної лікарні», – розповіла заступник головного лікаря Обласної дитячої лікарні Харківщини Олена Пушкар.