У винограді і какао міститься фенольне сполучення ресвератрол, який має антивірусний ефект. Такий висновок зробили вчені Центру з контролю і профілактики захворювань США.

Цю інформацію оприлюднили на сайті MedicalXpress.

У культури людських клітин, дослідники додали хімічне з'єднання, яке було заражено вірусом коров'ячої віспи. У ході експерименту з'ясувалося, що високий рівень ресвератрола в клітинах перешкоджав розмноженню вірусів на ранніх стадіях зараження. Також дослідження, які проводилися на мавпах допомогли з'ясувати, що ресвератрол також ефективний у боротьбі проти вірусу мавпячої віспи, який може бути загрозою для всіх приматів, включаючи людини.

Відомо, що деякі рослини виділяють реставрол для захисту від паразитів, таких як гриби та бактерії.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", фахівці Бюро археологічних досліджень Флориди знайшли затоплене індіанське поховання віком близько семи тисяч років. Стародавнє поховання індіанців аквалангісти виявили біля берегів Флориди на відстані 275 метрів.

У 2016 році вперше людські останки, щелепна кістка з єдиним зубом, була знайдена в 2016 році на глибині близько семи метрів.

Також портал повідомляв про те, що найдавніша в світі татуювання була виявлена на тілі єгипетської мумії, яка ось вже 100 років знаходиться в Британському музеї. Нове обстеження за допомогою інфрачервоних променів допомогло вченим побачити зображення тварин, які були нанесені на руку людини більше 5 200 років.