Весна близько і більшість жінок намагаються привести своє тіло до ладу. Однією з найпоширеніших проблем з фігурою представниці прекрасної половини називають відкладення на животі, яких намагаються позбутися.

Дієтологи упевнені, що отримати гарний живіт не така вже й захмарна проблема. Варто щодня виконувати прості поради і результат приємно потішить вас вже зовсім скоро.

Струнка постава

Хочете мати неповторний вигляд – не сутультесь. Слідкуйте за поставою.

Популярні новини зараз

Танці з зірками на піску: Кухар показала приклад жінкам, ідеальна фігура та пластика

Київський вокзал перетвориться на ТРЦ: "Почнемо заробляти!"

Помер дворічний малюк, який обгорів у зачиненій машині: "Артемко мучився 5 місяців"

Голий українець непристойним жестом попрощався з пекельною роботою в Польщі

Показати ще

Розправляйте плечі і втягуйте живіт в будь-який момент, як тільки про це згадаєте. Чи не можете або не хочете згадувати - купіть коректор постави (продається практично в кожній аптеці) або відповідний медичний гаджет.

М'язи швидко пристосовуються до певної поведінки, тому за кілька тижнів ваш живіт набуде привабливішої форми.

Не забувайте про воду

Пийте більше чистої води щодня. При першому ж натяку на нестачу води навчений гірким досвідом еволюції організм негайно починає складіроватьWater retention (medicine) живлющу вологу, в тому числі і на животі. Якщо викликані тією ж причиною набряки на руках і ногах знайомі багатьом, то набряклість в районі преса ми помічаємо рідко. А даремно. Найчастіше саме вона у відповіді за випирає животик.

Походи до туалету

Регулярне справляння потреби говорить, що ваш сечовий міхур працює правильно. Якщо ви відвідуєте туалет менше 5-6 разів на день, ваш живіт може надуватися через розширення сечового міхура.

Прийом їжі

Має значення не лише те, що ви їсте, а й як саме. Ретельно пережовуйте їжу. Чим якісніше ви подрібніть зубами свій обід або вечерю, тим менше місця він займе в шлунку. А значить, переповнений шлунок не стане причиною роздутого живота.

Дихання

Дихайте носом. На перший погляд, рада дивний, але дієвий. Справа в тому, що при диханні ротом ми заковтуємо повітря, який і стає причиною здуття живота. З тих же міркувань не рекомендується налягати на жуйку. Якщо ви хочете освіжити дихання після їжі, краще скористатися спреєм або льодяником.

Гормони

Відхилення жіночого гормону естрогену від нормального рівня часто призводить до появи так званого вісцерального жіраBelly fat in women: Taking - and keeping - it off - жирової тканини, що відкладається переважно на животі. Тому не полінуйтеся зайти до лікаря, здати аналізи на рівень естрогену і при необхідності скоригувати його до нормальних значень.

Ледача гімнастика

Щодня варто виконувану дуже просту вправу. Лежіть по 20 хвилин на животі, закинувши ноги догори на стіну си чпинку дивана. Під спину покладіть валик. У такій позі ваш живіт спадає. Якщо регулярно повторювати цю ліниву гімнастику, ваші м'язи скоро звикнуть і ваша осанка стане кращою, що візуально підкреслить і талію.

  • Вправи, які зроблять ваш живіт ідеальним

Як повідомляв портал "Знай.ua", дієтологи склали ідеальне меню, щоб швидко отримати бажані параметри фігури.