Чому політики так багато обіцяють і так мало роблять? Звідки ця звичка – пам'ятати про свої "клятви" тільки до отримання мандату, або провладного крісла? На думку лікаря-педіатра Євгена Комаровського, більшість із них просто ризикують життями українців – так само, як щодня ризикує невмілий хірург в операційній.

До Європи далеко? Комаровський про майбутнє і теперішнє України

Лікар запевнив, що боятися треба у першу неадекватності і невихованості. Прикладів безліч – депутати не соромляться влаштувати бійку в прямому ефірі, або говорити з трибуни такі речі, котрих не знайдеш навіть у словнику тюремної лексики:

"У нашій країні вільно ходять по вулиці вбивці, і ми всі знаємо, що це вбивці. Депутат може вдарити людину в прямому ефірі - і залишитися після цього депутатом. По телевізору показують депутата, який вставляє 15 карток для голосування і залишається при цьому народним обранцем! А нам розповідають про честь, совість, національну гідність, про те, що ми в якусь Європу йдемо ... У яку Європу? Ваша Європа під парканом! Ви вже саме слово "Європа" дискредитували! І що найстрашніше: адже це ж ми все це самі, своїми руками, понавибирали, розумієте?", - пояснює він в коментарі "Гордон".

Лікар-педіатр Євген Комаровський

Популярні новини зараз

Українці "освистали" новий образ Юлії Тимошенко: "Через ботокс моргнути не може"

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Показати ще

Комаровський вірить: люди чують тільки те, що хочуть чути. Замість того, аби обирати логікою, розумом і серцем. Причина тому проста: зомбування на масовому рівні за рахунок телебачення:

"Люди вибирають не мізками. Їх зомбують за допомогою телебачення, і після цього вони йдуть вибирати. Я не можу зомбувати, я можу чесно пояснити: що буде, як буде, що треба. Я можу порадити, пообіцяти, що поруч зі мною не буде мерзотників, бо у мене від них судоми починаються, розумієте? Тому поки що я і держава українська - на різних полюсах. Якщо я зараз виділю одну людину зі списку, проти нього розгорнеться кампанія, тому ні, прізвище називати не буду, держава спочатку протиставляє себе людям, розумієте?", -підсумував Комаровський.

Дивіться: інтерв'ю з лікарем-педіатром Євгеном Комаровським

Нагадаємо, сотні жінок розкритикували Комаровського за невдалий жарт.

Як повідомляв Знай.ua, в Україні зафіксували новий спалах небезпечної інфекції.

Також Знай.ua писав, відомий співак і шоумен вирішив піти в політику.