Прокурорів та слідчих чекає значне підвищення рівня зарплат. Їх ставки зростуть на 70%, якщо відповідний закон набере чинності.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко під час наради в Харкові. Він зазначив, що підвищення торкнеться співробітників відомства всіх рівнів.

"Ми добилися рішення про достатньо відчутне підвищення заробітних плат. Закон проголосований Верховною Радою і знаходиться на підписі у голови Верховної Ради. Думаю, що, з великою часткою ймовірності, цей документ буде підписаний, після цього зарплати у колег зростуть", - наголосив Луценко.

Він вказав, що прокурор регіональної місцевої прокуратури на сьогоднішній день отримує від 10 до 15 тисяч гривень. Після законодавчих змін зарплата зросте й становитиме від 15 до 26 тисяч гривень. Старший слідчий, за словами генпрокурора, наразі отримує від 11 до 17 тисяч гривень. Після змін місячний оклад становитиме від 16 до 29 тисяч гривень.

Популярні новини зараз

Українцям розповіли про нові правила отримання субсидії: що ще додали в Мінсоцполітики

Дзідзьо перед розлученням зі Slavia показав, з ким проводить час: "Заїхав у гості"

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Показати ще

Зарплати слідчих та прокурорів по максимальній ставці зросте на 70%. Адмінпрацівники відомства отримуватимуть лише на 30%,у порівнянні з попередніми окладами. Луценко заявив, що його зарплата та доходи заступників підвищаться також лише на третину.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, депутати вирішили підвищити собі суми бонусів, які їм мають виплачувати на парламентській посаді.