Відмова Верховної Ради підтримати подання ГПУ про зняття недоторканності з депутатів Євгена Дейдея і Андрія Лозового обурило генпрокурора Юрія Луценка.

Про це він розповів під час спілкування з журналістами. Луценко сказав, що подання прокуратури щодо нардепів знову направлять на розгляд парламенту.

"Я обурений рішенням парламенту за тим депутатам, за якими не було підтримано подання на притягнення до кримінальної відповідальності. Вважаю це політично і юридично неприйнятним практикою. І одразу заявляю, що за цим народним депутатам уявлення знову будуть внесені після парламентських канікул", - підкреслив генпрокурор.

Верховна Рада 11 червня розглядала низку подань про зняття недоторканності з нардепів. Парламент не підтримав всі ініціативи Генпрокуратури, яка хотіла притягнути до кримінальної відповідальності п'ятьох народних обранців.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, голосування у Верховній Раді щодо зняття недоторканності з депутатом виявився під загрозою зриву через те, що генпрокурор Юрій Луценко не з'явився на засідання.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська розповіла про домашнє насильство: "Сама винна, говорила зайве"

У Львові помер молодий сержант: "Зустрічав біля суду з посмішкою"

Полякова пообіцяла знятися без трусів, але дещо попросила взамін: "Просто на секунду..."

Кейт Міддлтон і принц Вільям втратили свого малюка, сльози вже не допоможуть

Показати ще