У прокуратурі готуються вручити підозру високопоставленому чиновнику. Його передадуть міському голові Харкова Геннадію Кернесу.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко, передає у Верховній Раді. Він зазначив, що Кернес дуже скоро вручать підозру.

"Підозра Кернесу буде вручено після того, як завершаться слідчі дії. А Добкіну (нардепу від фракції" Опозиційного блоку ", - ред.) вручимо і сьогодні, якщо ви його позбавите недоторканності", - заявив генпрокурор в парламенті.

Кернес вже фігурує в справі щодо викрадення і погрози вбивством прихильників Євромайдану в Харкові в 2013-2014 роках. Суд проводять в Полтаві.

У справі разом з мером проходять і двоє його охоронців. Прокуратура веде розслідування відносно чиновника щодо присвоєння земельних ділянок в Харкові. У Кернеса і Добкіна у вересні 2016 року проводилися обшуки. Збиток від цих махінацій оцінюється в суму, що перевищує чотири мільярди гривень.

Популярні новини зараз
В Україні планують ввести ще одну пенсію Можна втратити квартиру: що терміново потрібно зробити Українцям підвищать пенсії з 1 жовтня Школи змінюють правила: що чекає на учнів та батьків з 1 вересня 2025 року
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в.о. голови регламентного комітету Павло Пинзеник розповів, що в САП готові передати 40 справ щодо представників вищих ешелонів влади на розслідування.