За інформацією біржі Bitrix, найбільш значних успіхів у зростанні своєї ціни досягла одна з провідних світових криптовалют як BitCoinCash і Тире, тоді як BitCoin продовжує своє зниження вже другий день поспіль. За останню добу, вони встигли додати на 71% і 29,5% від своєї вартості у внутрішньоденною торгівлі. Ми вирішили дізнатися у експертів, чому ж BitCoin пішов з поля уваги трейдерів.

Керівник фінансової академії Enigma Михайло Романенко зазначає, що важливим чинником для зменшення ціни веде кріптовалюти світу стали три новини – дані за заявками на допомогу з будівництва нового житла в США і виступ глави Банку Англії марк Карні. Однак найбільш важливим тригером стала інформація від інвестиційної фірми Goldman Sachs, яка оголосила, що BitCoinCash був введений в торгові операції на американських біржах. Ці три події, на думку експерта, посилили тиск на долар США, який є основною вступною валютою для крипторинку. Його зниження в короткостроковому тренді і змусило інвесторів переключитися на нові варіанти отримання прибутку з допомогою інших валют.

«Ці дані опосередковано продовжують тиснути на інвесторів, щоб вони змогли шляхом посилених електронних торгів у нічний період повернути позиції BitCoin. Тому на ринку поки спостерігається задоволена помірна ситуація, при якій ніхто не збирається вчиняти активні покупки. На тлі інформації про введення Cash на американські біржі, від загального оптимізму з приводу відновлення зростання вартості BitCoin не спостерігається. У той же час, ривок вартості Cash цілком логічний через торги ф'ючерсами на цей товар на Чиказькій біржі, а Dash ось буквально недавно увійшов в тренд світових інвесторів, який відмінно зарекомендував себе як хороший валютний інструмент на ринку криптовалют», - підсумував керівник фінансової академії Enigma Михайло Романенко.