Постійні звинувачення в маніпуляції громадською думкою і конфлікті інтересів змусили одного із засновників популярної кріптовалюти лайткоин продати всі свої монети. Чарлі Лі повідомляє, що буде і далі регулярно писати про ринок криптовалют, проте тепер його не можна буде дорікнути в корисливому інтересі. Лайткоини допомогли Чарлі сколотити непогані статки і тепер він може себе комфортно почувати незалежно від їх курсу. Як повідомляє портал Hyser, Чарлі закликає також і інших інвесторів бути обережнішими з кріптовалютами.

Протягом 2017 року Лі намагався не коментувати в соцмережах вартість кріптовалюти. ЛІ пояснив, що не може одночасно тримати лайткоин і писати про нього, адже це можуть сприйняти як конфлікт інтересів. За його словами, він ніколи не торгував лайткоинами після публікації важливих твітів. "Лайткоин дуже допоміг мені у фінансовому плані, і тепер я досить багатий, щоб не пов'язувати власне фінансове благополуччя з його успіхом", — визнав Чарлі.

Він пообіцяв, що не залишить роботу над проектом. Лі не став розголошувати точну суму, яку заробив на продажу лайткоинів. Він лише уточнив, що вона дорівнює незначному відсотку денного обсягу торгів на біржі GDAX (близько 500 млн доларів). Продаж Лі своїх кріптовалютних активів не обрушила котування лайткоина. Зазначимо, що нещодавно Лі закликав кріптовалютних інвесторів більш раціонально ставитися до ринку. "Не хочу псувати свято, але думаю, треба трохи остудити ажіотаж. Купівля лайткоина — дуже ризикована справа", — заявив Лі. Він попередив, що лайткоин може впасти до 20 доларів, як колись обрушився з 48 доларів до 4 доларів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про костюм для майнінгу

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще