Українська компанія WebMoney.ua, яка має ліцензію Нацбанку України і право працювати в країні, потрапила в оновлений список санкцій.

Директор по маркетингу WebMoney.ua Ростислав Троценко, що це стало повною несподіванкою для української компанії.

За їхніми даними, на сьогодні у WebMoney.ua понад 4 млн активних користувачів. На даний момент система не працює. Однак, в компанії не знають, чи пов'язано це з санкціями РНБО, оскільки офіційного повідомлення про попадання WebMoney.ua під санкції до компанії не надходило.

На даний момент WebMoney.ua разом з юристами намагаються розібратися в ситуації. Офіційна позиція компанії буде опублікована пізніше. Однак Троценко акцентував увагу на тому, що WebMoney.ua не має ніякого відношення до російської WebMoney.ru.

Відзначимо, українці повідомляють, що виведення грошей з WebMoney через обмінники працює, також можна спокійно вивести на доларову карту. Згідно з повідомленнями в мережі на даний момент є проблеми тільки з висновком гривні через WebMoney.ua (хоча її теж можна вивести через обмінники, але з комісією 20%).

Популярні новини зараз
"Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Куди можна вивести гроші з Вебмані?

При виведенні електронним способом ми можемо відправити титульні знаки на:

Іншу платіжну систему.

На пластикову карту.

Коли ми конвертуємо титульні знаки в електронну валюту інших сервісів, ми отримуємо можливість в подальшому зняти їх в банкоматі, використовуючи карти, випущені цими сервісами, баланс яких синхронізований з балансом рахунку. Якщо ж ми відправляємо їх відразу на пластик - то проблема отримати їх готівкою відпадає сама собою.

Переклад на інші платіжні системи

Якщо ви переводите на Qiwi або на Yandex.Money, то ваші акаунти повинні бути пов'язані. Якомога швидше прив'яжіть рахунки один до одного, щоб позбавити себе від зайвих проблем в подальшому. Тепер поповнюємо баланс Ківі або Яндекс гаманця, вказавши в якості джерела Webmoney. Так як рахунки пов'язані, нам не буде потрібно підтвердження. З WM на пластикову карту Входимо в свій аккаунт. Нам потрібна вкладка "Фінанси". Натискаємо "Вивести кошти" - "На банківську карту" - "Миттєво". Зверніть увагу, що за можливість зняти гроші з Вебмані таким способом з нас візьмуть комісію в розмірі 2,5% + 40 рублів. Максимальна сума залежить від того, який у вас атестат в системі. Вводимо номер карти, що знімається суму і спосіб підтвердження. Натискаємо синю кнопку "ОК". Підтверджуємо оплату через СМС або код E-NUM. Операція завершена.

Виведення грошей через обмінники

Є ще один спосіб перевести кошти з електронного гаманця на карту - скористатися обмінниками: Заходимо на сайт bestchange.ru. Вибираємо в лівій частині таблиці WMR, а в правій VISA / MasterCard RUB. Знаходимо найвигідніший обмінник. Заходимо на нього. Заповнюємо всі графи. Звертайте увагу на комісію, так як кожен сервіс виставляє свої умови. Залишилося лише дочекатися надходження коштів на рахунок. Деякі сервіси діють в автоматичному режимі, деякі обробляють заявки вручну. Тепер дізнаємося, чи можна зняти кошти з Вебмані готівкою.

Як повідомляв портал "Знай.uа", в Україні під санкції потрапили кілька електронних платіжних систем. Так, платіжну систему WebMoney внесли в санкційний список Ради національної безпеки і оборони України.

Зокрема, в список юридичних осіб, щодо яких застосовуються обмежувальні заходи потрапила компанія WM Transfer Ltd.

Санкції проти WebMoney передбачають блокування активів, обмеження торговельних операцій, запобігання виведення капіталів за межі України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, анулювання або призупинення ліцензій та інших дозволів.