Російсько-окупаційні війська активізували проведення розвідки в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Про це повідомила група "Інформаційний спротив" з посиланням на оперативні дані.

Зокрема, найактивніше розкриття військових об’єктів позицій українських захисників для подальшого їх обстрілу бойовики здійснювали в районі Новотошківського, Горлівки та Донецька.

Правоохоронці зафіксували півтора десятка розвідувальних польотів дронів, чотири з яких - із заходом в оперативно-тактичну глибину оборони сил АТО. Минулого тижня нарахували тільки чотири БПЛА.

Популярні новини зараз
"Такого, як зараз, ми ще не бачили": у ЗСУ забили на сполох через ситуацію на фронті Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях Пенсійний фонд припиняє виплату пільг: хто залишиться без підтримки Пенсіонерам удвічі підвищили вікову доплату: хто отримає більше грошей
Показати ще

Для розвідки терористи використовували серед іншого й дрони "Орлан-10", виготовлені Росії. Один з них 16 вересня упав біля Новоградівки на Донеччині.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", ЗСУ отримають новий тип озброєнь - курсуючі боєприпаси.