Американський спецназ отримає на озброєння нові літальні апарати - безпілотник під назвою Thunderdrone. Розробки поки знаходиться на стадії тестування.

Дрони замовило Головне управління військ спеціального призначення Міністерства оборони США у компанії SOFWERX. Всі технічні дані безпілотників суворо засекречені, відомо лише назва.

Дрони будуть модульним і зможуть об'єднуватися в зграї з іншими аналогічними апаратами. Компанія вже побудувала перший прототип і його випробую в польових умовах.

Їх збиратимуть з взаємозамінних модулів. Це дозволить оснащувати дрони обладнанням в залежності від завдань, які вони виконуватимуть в ході бойових операцій. Зграя безпілотників зможе вести радіоелектронну розвідку і спостерігати за об'єктами противника. Також їх будуть використовувати для радіоелектронної боротьби.

Популярні новини зараз

Путінський бойовий флот підступно наблизився до берегів України

Григорій Решетник змусив Юлю "Зайку" віддати побачення з "Холостяком" Джесіці

Пономарьов показав, яку дивну штуку носить замість маски: український Дарт Вейдер

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

У зграї Thunderdrone будуть об'єднувати для боротьби з безпілотними літальними апаратами супротивника. Це дозволить чітко розподіляти ролі при виконанні завдань. У групі вони зможуть ефективно долати протиповітряну оборону противника.

Американські військові спершу отримають прототипи. Перші поставки заплановані на листопад 2017 року.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Пентагон дозволив збивати безпілотники, які помітять над військовими об'єктами і секретними зонами.