Жителі російського Волоколамська перекрили проїзд до сміттєвого полігону "Ядрово" і не пропускають вантажівки.

На допомогу мусорщикам прийшли поліцейські. Причини невдоволення – сміттєвий полігон.

21 березня на сміттєзвалищі стався викид сірководню. Після цього в Волоколамске більше трьох десятків учнів місцевої школи номер 2 були доставлені в лікарні міста з підозрою на отруєння свалочным газом.

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що відразу кілька десятків трас по всій країні в рамках акції протесту проти податкової політики перекрили українські аграрії.

Безстроковий мітинг розпочали сьогодні вранці, на їх підтримку приїхали активісти з Рівненщини, які блокують дорогу міжнародного значення Київ-Чоп. Пізніше до протесту приєдналися і аграрні союзи Кіровоградщини, в самому ж Кропивницького сотні людей перекрили рух в напрямку Миколаєва та дорогу біля Новоархангельська, села Прибузьке Хмельницького району, трасу М-12 сполученням "Житомир-Чернівці". Найближчим часом, якщо ситуація не зміниться, будуть блокувати дороги в Черкаській, Вінницькій, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Рівненській, Одеській, Київській, Хмельницькій та Кіровоградській областях.

Крім того, у неділю, 18 березня, в день виборів президента в Росії, в центрі Києва на Майдані Незалежності прихильники Саакашвілі вийшли на мітинг. Відзначається, що активісти влаштували протест проти проведення російських виборів в окупованому Криму.

Так, на Майдані була встановлена незвичайна інсталяція з металоконструкцій, присвячена так званому "кримському прориву". Зі сцени організатори мітингу говорили, що ця конструкція символізує "демонтаж системи". В остаточному підсумку люди символічно розібрали її, передає Telegraf.

Також активісти висловили протест Росії у зв'язку з проведенням виборів в Криму. Вони вимагали Кремль залишити Україну в спокої і повернути український Крим. Варто відзначити, що мітингувальники тримали плакати, на яких було написано: "Рашка, залиш свої вибори собі", "Крим – це Україна", "Вибирайте своє пуйло у своєму Кремлі", "Виборів агресора в Україні не бути" та інші.