"Наполеглива рекомендація", що надійшла ФСБ РФ стосовно "самої пильної уваги" терористам "ДНР", які мають українські біометричні паспорти, має вагому основу.

Про це повідомляє "Обозреватель", посилаючись на екс-заступника голови СБУ, голови Спілки офіцерів України, генерал-лейтенанта Олександра Скіпальського.

Відповідаючи на питання, чому окупанти бояться українських біометричних паспортів, зокрема, в "державних структурах" "ДНР", генерал зауважив: "Така робота спецслужб – це в принципі нормальне явище. Ми також повинні встановлювати громадян, які проживають на підконтрольній території Україні, але при цьому мають паспорта "ДНР" і "ЛНР". Тому що це категорія людей, яка перебуває в полі зору ворогів".

Він пояснив, що справа не тільки в лояльності або нелояльності до влади. Лояльність проявляється більш відкрито. А це – вербувальна база. Спецслужби, вивчаючи ці паспорти, ці документи, оцінюють реальні можливості людей, які можуть бути завербовані.

"Таким чином, терорист, який має український біометричний паспорт, може бути завербований як нашими, так і російськими спецслужбами", - запевнив генерал.

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Нагадаємо, чого тільки не придумують пропагандисти так званої "ДНР", щоб налаштувати населення Донбасу проти України – створюють постановочні сюжети на телебаченні, які нагадують фільм жахів аматорської режисури, надсилають листівки із загрозливими повідомленнями про "карателів ЗСУ". В той час, як вбивають людей на Сході саме бойовики.

Крім того, раніше досягнуті домовленості про обмін полоненими на Донбасі зриває українська сторона. Черговий раунд переговорів у Мінську 20 грудня може стати останнім шансом Києва повернутися до цього процесу.

Дивіться сюжет про РФ

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", російська наемница похвалилася злочинами на Донбасі.