Лідер мелітопольського Антимайдану Катерина Уманець виступила на підтримку сталінських репресій.

"Якщо ваші близькі постраждали від сталінських репресій, то вони були зрадниками, боягузами і стукачами !!! Раджу вам пам'ятати про це, тому що вас чекає та ж доля в майбутньому !!! Ми історію знаємо, пам'ятаємо і шануємо", - написала Уманець в Facebook.

Також вона закликала 21 грудня відзначати день народження Сталіна, і написала: "Хочу до Сталіна". Що мала на увазі незрозуміло.

У мережі користувачі однозначно відреагували на таку заяву.

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

"Коли мені стає нудно, я ходжу в кунсткамеру, подивитися через товсте скло на тих, кому в цьому житті не пощастило, і зайвий раз подякувати Богові за те, що він був милостивий до мене ... Для тих, хто не в курсі. це створіння, яке Всевишній створив з лайна, гілок і кумачевими прапора, навесні 2014 року в Мелітополі стелила червону доріжку російським окупантам ... ", - пишут користувачі.

Чому люди такі ідіоти. Що ними рухає? Яке їх світогляд?

"Хоче до Сталіна - нехай іде. Тільки дійсно до Сталіна, а не пам'ятника якомусь." Все бажання повинні виконуватися ", як говорив граф Каліостро у фільмі" Формула любові ", - вважає коментатор.

У Запоріжжі невідомі розбили бюст Сталіна

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російський найманець терористів "ЛНР" Олександр Аверін виступив із закликом масового знищення українців. Аверіну, який є прес-секретарем відомого політика Едуарда Лимонова, не подобаються українці, які відзначають день народження лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери.