У мексиканському місті Парачо, штат Мічоакан, невідомі люди вбили місцевого мера Сталіна Санчеса Гонсалеса.

Про це повідомив на сторінці у Twitter губернатор Мічоакана Сільвіано Ауреолес. Місцеві ЗМІ пишуть, що група невідомих людей, яких було не менше п'яти, під'їхала до резеденції Сталіна та вистрелила у нього з довгоствольної зброї.


Сталін Санчес Гонсалес​

Поліція розпочала пошук злочинців. Причини вбивства, а також підозрювані, наразі невідомі.

Зазначимо, що імена на честь комуністичних вождів є розповсюдженими у Латинській Америці. На президентських виборах в Еквадорі, які відбулись у квітні цього року, переміг Ленін Морено.

Популярні новини зараз
5 простих способів захиститися від кліщів, про які багато хто забуває Стягнення боргів за новими правилами: коли можуть забрати житло Будиночок в селі лише за комуналку: українцям роздадуть пільгове житло Заброньованих чоловіків закликали мобілізувати: "Колосальний ресурс"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський рок-гурт "Александр Матросов" присвятив пісню бойовику з Донбасу з позивними Сталін.